Aşk Yeniden Dizi

Aşk Yeniden Dizi

Exxen tv de heyecan ve komedi dolu bir dizi olan Aşk yeniden her geçen gün yeni fanatiklerini de arasına almaya devam ediyor. Bir anda başlayan yalanlar ile evliliğe aşka yelken açılmıştı ve halen Karadenizli Zeynep ile olan bu büyük aşkı yaşayan Fatih 41. Bölüm de artık sinirleri tavan yaptığı bir andır ve Vahit’in yapmış olduğu onca tehditlere dayanamayıp Ertan ve Selim ile ilgili bütün gerçekleri söyleme karar verirler. Romantik bir komedi olan bu dizi birçok kişi tarafından sevilmekte ve izlenmektedir. Dizinin başladığı andan itibaren sürekli olaylar gelişmekte ve bu bölümde ise şirkete tamamen ailenin yerleşmesi ile birlikte komik anlara da tanık olunmaktadır. Orhan teknede çalışan tayfaları da şirkette çaycı olarak görünce büyük bir şok içerisine girer ve bu hayata tamamen alışan Orhan artık kadınlarla da yakından ilgilenerek eşi ile birlikte komik kıskançlıklara yol açar.

Fatih şirkette ofisin de Zeynep ile sohbet ederken ve onunla şakalaşırken bir an da gelen annesi büyük bir şok içerisine girer ve Zeynep den ayrılmadığı dile getirir. Çılgına dönen annesi ise Zeynep’in hala gelinin olmasına katlanamamıştır ve bir an da ağlayarak bağırmaya başlar. Aynı zaman da hamile olduğunu da annesine söyler ve bir torunun da olacağını söylemesiyle her zaman ki gibi klasik bayılma anını annesi yaşamaktadır. Zeynep bu hamileliğin de süreli bir şeyler aş eriyor ve canı makarna çektiğini söyleyerek Fatih makarna yapmaya gittiği esnada ise eski kocası Ertan Zeynep’e telefon açar ve oğlunu görmek istediğini söyler. Zeynep oğlunu görmesine izin verir ve telefonu kapatır bir anda yüzü düşen Zeynep’i görünce de Fatih ne olduğunu sorar ve durumu anlatır. Fatih Ertan’ın oğlunu göstermek istememektedir ama Selim’i görmesinin de doğal hakkı olduğunu söyleyen Zeynep bu durumu tek başına yapmak istemektedir.

Fatih’e gelmemesini söyleyerek Zeynep Ertan’a tek gidip çocuğu göstermek istemektedir. Ertan sahilde bekler ve Zeynep kucağında Selim ile birlikte Ertan’ın yanına doğru gider ve çocuğu gören Ertan birden çocuğuna sarılmak ister ama buna Zeynep izin vermez ve sadece görmesinin yeterli olduğunu söyleyerek çocuğunu kucağından vermemektedir. Bunun üzerinde bir kere öpmek ister ve kucağına alarak çocuğu öper Fatih ise geriden gelmeyeceğim dediği halde gelerek sinirli ama gözleri dolmuş bir şekilde öz babası ve oğlunu izlemektedir. Dizinin bu bölümü tam burada sona ererken 42. Bölüm de ise Reis hapishaneden kaçmak adına Fatih’ten yardım ister ve hapishane kaçış planı ile diğer bölüm de oldukça heyecan verici ve komik beklentiler içerisine girilmiştir. Bu aşk ve bu engeller nasıl bir hale gelecek ilerleyen bölüm de hep birlikte bunları izleyeceğiz.

Related posts

Leave a Comment