Elif Dizisi İzle

Elif Dizisi İzle

Türk dizi furyası her geçen televizyon kanallarında daha çok bir şekilde yerini almaya başladı ve özellikle de halktan gerçek anlam da kesitler sunulan diziler de büyük ölçek de vatandaşı ekrana kilitlemeyi başarabilmişlerdir. Bu başarıyı elde eden diziler den birisi de Kanal 7 de ekranlara gelen Elif dizi olmuştur. Dizi de gündelik yaşantıların yer aldığı ve sağlık konularından günümüz maddi zorluklara kadar birçok konuyu ele almışlardır. Elif dizisin de özellikle de minik oyuncu Isabella Damla Güvenilir oldukça ilgi gören ve yurt dışında da birçok başarıya imza atmış dizilerden birisidir. Aynı zaman da dizinin başrollerinde Selin Sezgin ve Volkan Çolpan da yer almaktadır.

Minik kalbinde çok büyük bir sevgi barındıran Elif oldukça acıklı bir hayat öyküsünü yaşatmaktadır. Ekranları başında izleyen birçok kişi derinden etkilemekte ve şuan da 277. Bölüm ile yayın hayatına devam etmektedir. Son bölüm de yer alan ve 216 numaralı odada yatan minik kız Tuğçe artık hastaneden çıkacağının sevinci ile yemeğini yerken babasının kan testleri ve birçok hastane de oluşan raporlar sonucunda da gerçek kızı olmadığını öğrendi ve Kenan’ın yapacaklarının bilincine varamayan Arzu ise büyük bir panik içerisinde babasıyla konuşmaktadır. Babasından beklenen yardımı da alamayan arzu büyük şaşkınlık içerisinde ve olacakları beklemektedir. Diğer yandan babası ise torunun kurtulmasına sevinirken diğer yandan da düşman olarak bildikleri ile de uğraşmaya devam etmektedir. Aliye hanım ise Zeynep’e karşı biraz daha fazla ilgi gösterirken hasta yatağında yatan Zeynep için çorba yapar ve onun ilgisini kazanmaya odaklanmıştır.

Bölümün sonlarına doğru ise Tuğçe taburcu olur ve hastaneden çıkmak için hazırlıklar yapar fakat çocuk evine gideceğini zannederken dedesinin evine gideceğini duyar ve o esnada Kenan içeri girerek Tuğçe’nin çiftliğe gitmesine karar verir ve bunu Arzuya söyler. Kenan kendi babasının olduğu ait olduğu yere gideceğini söylerken Arzu büyük bir şaşkınlık içerisine girer çünkü kızın kendisinin olmadığını öğrenmesine rağmen Tuğçe’ye sahip çıkmaktadır. Dizinin sonun da ise gelen kargo Selim beye getirmiş olduğu zarfı vermek için kapıya gelmiştir ve Aliye Hanım da Seherin elinden alıp gelen zarf da ki bilgileri de okuyunca büyük bir şok içerisine girer ve 278. Bölüm için heyecan verici bir şekilde sonuçlandırır. Yeni bölüm de ise Aliye Hanımın şaşkınlığı üzerine Seher iyi olup olmadığını sorar ve korkulu bir ses tonu ile iyiyim diyerek duruma olan şaşkınlığını belirtir ve Zeynep’in Selimden boşanacağını öğrenerek büyük bir korku içerisine girer.

Related posts

Leave a Comment