Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Diziler arasına yeni katılmasına rağmen oldukça büyük bir ilgi gören ve 22. Bölüm ile ekranları başına yine izleyicileri toplamayı başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldukça heyecanlı bir şekilde devam etmektedir. Oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı dizi içerisin de 22. Bölüm de ise Çakır beyli Ailesi üç ferdinin de bir toplantı içerisin de masaya oturmasıyla düşmanları ile karşısından büyük bir hedef haline geldi ve adeta başına belayı aldı diyebiliriz.

Ünal Kaplan’ın acı intikamını gerçekleştirmesi için veliaht ilan ettiği Alparslan sonunda istediği amaca ulaştı ve artık kendi planlarıyla ilerleme içerisine girdi ama bu ortak acı intikam şehveti bu yolda Alparslan’ın oynadığı önemli oyunlar kendisine oldukça büyük birçok belalar açacaktır. Hızır’ın ise ailesine olan düşkünlüğü ve korkulu endişelerinden dolayı ailesi içerisin de bir kişinin dahi ölmesine hiç gücü kalmamış ve bu konuda sürekli korkular içerisindedir. Çakır beyli evinde deyim yerinde ise sular hiç durulmamaktadır. Meryem boşanma kararında oldukça net bir karar içerisinde olduğunu avukata giderek gösterir. Hızır için ise bu durum ona oldukça ters düşmektedir ve boşanma duygusu onun için ihtimali olmayan bir durumdur. Gelişen onca olaydan sonra da Nazlı’nın kendini değer verilen ve saygı gösterilen bir yenge olarak göstermesi için ise büyük bir fırsata dönüşüyor bunu da en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Usta oyuncu Oktay Kaynarca dizi ile ilgili ileriye yönelik projelerinde devam edeceğini vurgularken 23. Bölüm ile ilgili de birçok tüyoları zaman zaman söylemektedir. Birçok proje içerisin de yer alan ünlü oyuncu dizinin devamının olacağını fakat reytinglerin zaman zaman etkilediğini bildirmektedir. 22. Bölümün sonuna doğru ise Mezarlıkta dua eden Alparslan’ı kaçırdıklarını öğrenir ve deliye dönen Oktay Kaynarca bütün adamlarına bağırarak yeğenimi bulun diye haykırır ve tüm ekibi seferber ederek Alparslan’ı arayışa geçerler. Yüzlerine maske giyen ve başını çuvalla kapatan kişiler sürekli olarak sorularını yöneltmekteler ama bir türlü cevap vermeyen Alparslan’ı dövmeye ve işkence etmeye devam ederler.

Victor’un silahlarını öğrenmek isteyen Ruslar cevapları alabilmek adına sürekli olan işkence etmeye ve dövmeye devam ederler. Çılgına dönen Oktay Kaynarca abisinin ölümü ve oğlunun da ölmesine vesile olmasının suçlamasını yaşayarak gözyaşları ile büyük bir öfke içerisine girmektedir. Bölümün sonun da ise gelen telefon ile birlikte artık öldürme kararına varılmıştır ve Victor’un öldürün emri ile birlikte üç el ateş atarak Alparslan’ı başında çuval sandalyede otururken vururlar ve dizi burada biter. Bunun üzerine daha çok heyecan ve kin almak adına yeni bölümlerde de büyük gözde olacaktır.

Related posts

Leave a Comment