Exxen 2021 Filmler

Dokunma Bana – Touch Me Not

Yakınlık ihtiyacı, cinsel fetişler aynı zamanda da estetik güzelliğin farklı tanımları yer almaktadır. Berlin’de Altın Ayı’ya layık görülen bu enteresan Roman filminin ana temaları. Filmde cinsle obje oldukça fazla kullanıldığı için aile arası izlenecek bir film değildir, yer yer çıplaklıklar ve aşırı erotizme kaçan sahneler yer almaktadır. Fakat bu tarz sahneleri dünyaca oldukça fazla sevdiğimiz için mutlaka ödüller arasında yerini almaktadır. Her ne kadar Altın ayı ödülüne layık görülse de sonuca ulaşılmamıştır ve yine de izlenim hacmi yüksek bir film olarak yer almaktadır. Sitemiz içerisin de bu filmi izleyebilirsiniz ve HD kalitesin de görüntüleyebilirsiniz.

Madam J – Lady J

Dünyadan kaldırılmış genç güzel ve ateşli bir dul olan Madam de La Pommeraye, meşhur şöhretli marquis des Arcis mahkemesine atar. Herhangi bir sorun teşkil etmeden bir kaç yıllık mutluluğun arkasından, Marquis’in ile ilişkilerinden bıktığını anlamaktadır. Madly Âşık ve korkunç bir şekilde yaralandı, Mademoiselle de Joncquières ve annesinin suçluluğundan ötürü büyük bir hırs kapladı intikam almaya karar verdi. İşte burada film tamamen konu olarak hızlanıyor ve bu anlamda da şiddetin yer aldığı sahneler ortaya çıkıyor. Annesinin intikamı ile yanıp tutuşmakta olan bir insanın neler yapacağı konusunda hayat hikâyesini ele almaktadır. Filmiz ücretsiz olarak ve full HD kalitesin de sitemizden izleyebilirsiniz.

Tatsız Tatil

Rebecca’nın 50. doğum günü için arkadaşları ona bir sürpriz tatil planı yaparlar ve şarabı ile meşhur olan Napa Vadisine gitmeyi planlarlar. Bu tatil oldukça eğlenceli geçecekti, çünkü arkadaşları ona muhteşem bir sürpriz hazırladılar ve bu tatil de çılgınlar gibi eğlenmeyi planlıyorlardı. Fakat o meşhur şarabın etkisi ile fazla alınan alkol arkadaşlar ve sevgili arasında birçok bilinemeyen sırları ortaya döktü. Bunun üzerine de tartışmalar ve şiddetli kavga çıkınca tatil adeta cehenneme döndü. Aksiyon ve maceranın bol olduğu bu film de Napa vadisin de hayat mücadelesi ve kaçışlar boy gösterirken doğanın da gözlerimize harika bir seyir sunması da filmin en güzel yanlarından birisidir.

Related posts

Leave a Comment