Exxen Aile Filmleri İzle

All In My Family

Belgeselci olan Hao Wu, Amerika’da tamamen elit bir aileyi nasıl oluşturduğuna dair yürekten bir portre ortaya koyuyor, sadece aynı cinsiyetten eşini ve çocuklarını Çin’deki geleneksel olan anne babalarına ve akrabalarına tanıtmanın ikilemiyle yüzleşiyor. Aile kavramını ele alan bu filmde aile için de nasıl modern bir yaşantı sunulur ve ülkemizde ki aile kavramı ile Amerika da ki aile kavramını yüzleştirecek muhteşem bir başarı oluşmuş. Bir portre ile ne kadar bilgi verilebilir ve bu portrenin ressam tarafından değeri de önemiyle birlikte ele alınmıştır. HD kalitesin de sunulan bu film bir seri filmi olma yolundadır ve İMDB puanı her ne kadar tatmin etmese de izlenilmesi gereken bir yapıt olmuştur.

Asla Yaşlanmıyor

Patrick Tate hiç savaşın yer almadığı bir kasaba da yaşamakta ve ailesiyle birlikte mutlu bir hayat sürdürmektedir. Ancak haydutlar bu kasabaya gelerek kasabada yaşayan herkese zulüm etmek istemekte ve ellerinde ne var ne yoksa hepsini almak istiyorlar. Patrick Tate ise kasabalının bu haydutlara gücünün yetmeyeceğini anladığı andan itibaren ailesini ve kendisini korumak için haydutlarla iş birliği içerisine giriyor ve bu haydutların içine karışarak onlarla beraber hareket etmeye başlıyor. Fakat insanlara yapılan zulmü desteklemediği için haydutların için de olsa da bu zulümden uzak kalmak istiyor. Ama haydutlar onun bu yaklaşımını sevmedikleri için bir an da iç kargaşa oluşuyor ve karşılıklı yaşam mücadelesi devreye giriyor.

Dev Armudun İnanılmaz Hikâyesi

Sessiz, sakin bir kasaba olan Solby’de yaşayan Mitcho ve Sebastian’ın kaybolan belediye başkanından özel ve kuşkular uyandıracak gizemli bir mesaj şişesi bulmalarıyla birlikte artık filmin macerası başlamış bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Amalie Næsby ve Jorgen Lerdam üstleniyor ve önceki filmlerde de bu yönetmenlerin başarısı her zaman konuşulmuştur. Kaybolan belediye başkanının neden kaybolduğunu ve kasaba için barışı sakinliği sağlayan bir belediye başkanına kim düşman olabilir bunu araştırıyorlar. Kasabalı başkanını çok sevdiği için ona kötülük yapacak birinin olmadığını düşünmekteler ve mutlaka dışarıdan bir kişinin bu savaşı başlatabileceğini savunurlar. Macera da işte tam bu kuşkularla başlıyor ve bakalım bu belediye başkanı neden kaybolmuş acaba başkana kimler ne yapmış.

Related posts

Leave a Comment