Exxen Animasyon Çizgi Filmler

 

Exxen İki Kafadar

İki Kafadar adlı filmde en iyi iki arkadaş olan bir kunduz ve kedi uzaylılar tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için büyük bir çabaya girerler. Animasyon filmi olan bu harika sinema filmi İki Kafadar HD kalitesin de sitemizden izleyebilirsiniz. Çocukların ve yetişkinlerin de eğlence dolu bu anları izleyebilecek ve en iyi şekilde de keyifli saatleri elde edeceksiniz.

Exxen Yabanarısı Bumblebee

Bilim kurgu filmleri içerisin de bu sezonun en iyi filmler arasında olan yabanarısı filmi 1980’li yıllarda tek başına kalan ve yaşam mücadelesi vermesi ile konunun ilerleyişi gözlemlenmektedir. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charli ile birlikte arkadaşının autorobota dönüşmesi ve birlikte sürdürdükleri macerayı ele almaktadır. HD kalitesinde ki bu harika filmi sitemiz içerisinde izleyebilirsiniz.

Exxen Aquaman

Marvel yine yaptı yapacağını ve su adam olarak bilinen suyun içinde nefes alabilen ve yüzen aynı zamanda da okyanusları kontrol altına alabilen film aralık ayı içerisinde gösterime girdi. Akabinde de geçtiğimiz hafta yapılan kontroller neticesin de dünya genelinde tam bir (1) milyar dolar gişe hasılatı yaparak yine bir rekora imza attı.

Exxen TV Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya siteleri hayatı oldukça olumlu bir şekilde etkilerken artık Fenomenlerin de daha fazla alan da yer alması gözlemlenmektedir. Yönetmen seçimini de yine aynı şekilde youtube üzerinden fenomen hale gelen bir kadını seçerek batı yakası hikayesi adlı filimin yönetmeni de belirlendi. Sosyal medya üzerinden yönetmeni seçti ve filmin çalışmalarını başlattı.

 

Exxen Şampiyonlar

Engelli basket takımının koçu olan bir adamın hayatı konu olarak ele alınmıştır. Film de engellilerin elde edebileceği başarı söz konusudur ve konun özeti olarak engelleri aşmak ve daha kolay bir şekilde her alanda spor dallarında başarılı olacağını anlatan bir filmdir. Sizler de bu filmi HD kalitesin de izleyebilir başarı hikayesini konu alan filmden birçok şey öğreneceksiniz.

Related posts

Leave a Comment