Exxen Animasyon Filmler

2017 yapımı Can Dostum filminin devam halkası olan Dostumun Yolculuğu, köpek Bailey’in ile birlikte kurduğu bağları hepimizin gözler önüne seriyor. Sevimli köpek Bailey, diğer köpeklere nazaran oldukça farklı bir hayat felsefesine sahiptir ve dostunun annesi evden götürmesi ile hüsran başlamaktadır. Yalnız kalan ve bir o kadarda enerjisinin olmadığı süreçte yeniden hayata tutulmak için çaba sarf eden köpek yeni dostlar edinmekte de bir hayli zorlanmaktadır. Belemiş olduğunuz bir evcil hayvanın belirli süre sonrasında sokağa atılmasını konu alan bu film de birçok sosyal mesajda verilmektedir. Çocukları hayvanlara karşı sevgisini aşılamak ve onları daha insaflı bireyler haline getirmek adına oluşturulmuş harika bir filmdir.

Alpha, sürüsünden ayrı düşen genç bir adamın, sürüsünden ayrı bir yer de kalan bir kurt ile kurduğu arkadaşlık konu olarak ele alınıyor. Tehlikeli bir kurt ile nasıl arkadaşlık kurulabilir akıllarda soru işareti kalsa da sizler bu filmi izlediğiniz de en vahşi bir hayvanın dahi nasıl uysallaştığını gözlemleyebileceksiniz. Tarkan filmini anımsatsa da farklı bir açıdan bakıldığında tamamen hayvanlara olan yaklaşım sürecini ifade etmektedir. Başrolünü yeni nesil X-Men’in sevilen Nightcrawler’ı Kodi Smit-McPhee’nin üstlendiği “Alpha”nın yönetmeni de oldukça meşhur olan Albert Hughes görev üstlenmiştir. Aile film kategorimiz içerisinde yer alan bu filmde zaman zaman vahşetin yer almasından dolayı küçük çocuklarınıza izlettirmemenizi tavsiye ederiz. Her ne kadar film 7 yaş altı olsa da olumsuz öğeler yer almaktadır.

 

Oyuncak Hikâyesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin kullanılmayıp artık atıldığı macerayı konu ediyor. Oyuncak bir süre sonra oynanmıyor ve dile gelen bu oyuncağın yeni maceraları da yer almaktadır. Bilmiş olduğunuz gibi bir oyuncak markası haline de gelen Toys dünya çapında yapmış olduğu önceki 3 filmde de oldukça fazla imdb puanını elde etmiştir. Sevilen bir film serisi haline gelen animasyon film bu bölümde de sizleri oldukça eğlendirecektir. Amacının ne olduğunu bilmeden yola çıkan bir oyuncağın hikâyesini ele alıyor ve bu yolculukta yeni dostluklar yeni arkadaşlıklarında sıcak karşılaşması oluyor. Çocuğunuzla birlikte gülerek izleyeceğiniz ve zaman zaman hüzünleneceğiniz bu harika yapıtı izlemenizi tavsiye ederiz.

Related posts

Leave a Comment