Exxen Belgeseller

Malibu Plajı Cankurtaranları

​Yaptığı saçmalıklardan dolayı başı belaya giren Tyler, bütün bir yazı gençlere dair elit bir cankurtaran eğitim programında geçirmek zorunda kalıyor. Bir ceza olarak almış olduğu bu eğitim aslında onun daha çok insanları sevmesi ve bu ukalalığı yok etmesi adına olmaktadır. Zaman içerisin de adapte olmakta zorluk çekiyor fakat kısa süre sonrasında da artık bunu eğlenceli bir hale getirmektedir. Başını beladan bir türlü uzak tutamayan Tyler yapmış olduğu görevin önemini ilk zamanlar da anlamamaktadır. Fakat başına gelen bir görev sonrasın da ise ne derece önem taşıdığını ve insanların ona bakış açısının bir hayat kurtararak nasıl değiştiğini gözlemlemektedir. Sürükleyici ve eğlence dolu bir film sizleri bekliyor.

The Cabin

Genç çift orman da bir kabine giderler ve bu ziyaret esnasında da yolda bir yabancı ile tanışırlar, bu yabancı onları yolda oldukça oyalar ve genç çiftin hayatında değişiklikleri olmasına vesile olurlar. Özellikle de kadına olan düşüncesi farklı olduğu gibi bunu da hiç belli etmemektedir. Zamanla ikisinin arasını açarak kadına olan yaklaşımını dile getirir ve bu esnada da macera başlar. Kadına tecavüz etmek istemesi ve kadının ona karşı koyma isteği neticesinde de artık erkek için bir savaş başlamıştır. Fakat erkeğin gücünün yetmemesi ve kadınına bu yabancının sahip çıkması ile dram başlıyor ve bu mücadele bir savaşa dönüşüyor. Kadına olan şiddetin ön planda da olduğu film oldukça ürperticidir.

Aşktan Sonra

Tam on beş yıllar mutlu bir evlilik, fakat sonrasında ise hiç olmadık bir sebepten dolayı boşanmaya kadar ilerleyen küçük bir kavga bu çifti nerelere kadar taşımaktadır. Erkek başını sokacak yeni bir yuva arayışı içerisindeyken de kadın onun zor durumunu anlamakta ve ona aynı evi paylaşacağını belirtmektedir. Fakat hangi eşyalar nasıl paylaşılacak ve iki ayrı çift aynı ev içerisin de nasıl boşanmasına rağmen yaşayacak bu da trajik komik sahneleri göstermektedir. Kadın ile erkek boşansa da yine de birbirlerine besledikleri sevgiyi zamanla birbirlerine dile getirmekte zorlanırlar, fakat bir inat uğruna ikisi de sevmedikleri kişilerle görüşürler ve aynı evin içinde birbirlerine nispetler başlar.

Related posts

Leave a Comment