Exxen Bilim Kurgu Filmleri

Exxen Bilim Kurgu Filmleri

Yaşadığı şehirde Ninjalar ile çekilen bir film ve bu filmde konu olan ise bu ninjanın hem en iyi hem de en uyuşuk olmasının önemsiz bulduğu olay en son yılların çok büyük savaşı olacağını öğrendiğinde ise eski ekibini birleştirmeye karar verir. Bu süreden sonra da savaş ve aksiyon dolu harika bir film ortaya çıkar. Kavgalı filmleri sevenler için idealdir.

Exxen Venom: Zehirli Öfke

Venom yani zehirli Öfke adlı film Marvel çizgi romanları içerisinde ezeli bir kötülük olan Venom artık sinemaseverler için HD kalite de film olarak yapıldı. Sizler de bu harika filmi yine aynı kalitede izlemeniz için sitemize ekledik ve Marvel harikalarından olan bu muhteşem filmi izlerken oldukça güzel bir zaman geçireceksiniz.

Exxen Haydut Kral

Orta çağda yer alan İskoçya işgali esnasında verilecek olan bir mücadele ve halkın yaşadığı zulmü konu olarak ele alınıyor. Genelde tarihi anlatan filmler çok fazla sevilmese de artık günümüz de birçok filmler geçmişten esinlenmektedir. Gerçek olayları yansıtmak ve geçmişte atalarımızın yaşadıklarını konu olarak sahneye taşımak daha fazla senaristlerin ilgisin çekmektedir.

Exxen Varoluş

Bir oyun yazılımcısı yani oyun şirketi sahibi olan bir adam zaman içerisin de kendi üretmiş olduğu bu oyuna öylesine kendini kaptırıyor ki hangi hayat gerçek hangi hayat rüya tıpkı bir Avatar filminde yaşanan duygular içerisine giriyor. Bu psikolojik rahatsızlığı ile de artık çıldırma noktasına gelen adamın trajik öyküsü ele alınıyor.

Exxen Dwayne Johnson Hızlı ve öfkeli

Hızlı ve öfkeli filminin 9. serisi için Dwayne Johnson oynayacak mı sorularına yönelik olarak kısa bir tüyo verilmekte ve Fast & Furious olarak dünya genelinde rekorlar kıran bu film de yeni oyuncuların dâhil olmasıyla birlikte eski oyuncuların da kadroda yer alacağına dair birçok tüyolar verilmiştir. Film ise 10 Nisan 2020 de vizyona gireceği konusunda detaylar verildi.

Related posts

Leave a Comment