Exxen Çizgi Filmleri

İngiltere’nin seçkin bir aileden gelen ve müzisyen olan bir genç âşık oluyor evlilik sürecine giriyorlar. Fakat bu evlilikte balayı için bir Sahil kasabasında otel kiralıyorlar ora da balaylarını yapmaya başlıyorlar. Her iki çiftte elit bir aileden geldiği için almış oldukları branş dışında hiçbir sosyal aktiviteleri olmamaktadır. Bu anlamda da otel de yemek yiyip denize girip gezmekte ve eğlenmektedirler, ama iş odaya geçtiği anda üzerlerinde ki utangaçlık bir türlü geçmemektedir. Adeta bu evli çift sadece arkadaş gibi balayının bir süresini yaşarlar ve cinsellik ile ilgili hiçbir bilgileri olmadığı için ve utangaçlığın da üst seviyede olması ile cinselliğin sadece bir tabu olduğunu vurgulamaktadırlar.

Noel Cleary ve Sergio Delfino yönetmenliğindeki Arı Maya 2: Bal Oyunları; takım çalışması, olarak konu ele alınmaktadır. Arı Maya bilmiş olduğunuz gibi doksanlar da özellikle de kokulu silgisi ile öne çıkmış bir animasyon karakteridir. Yıllar geçse de yeni nesilde bu karakteri yakından tanımakta ve filmi ile oldukça göz alıcı sahnelere imza atmaktadır. İmdb puanı da oldukça yüksek ve eğlenceli bir hikâyeyi ele almıştır. Açlık oyunları misali bal oyunları ile bir ekip kurulur ve kıyasıya mücadele başlar eğlenceli sahnelere konu olacak olan bu hikâye ile çocuklar çok gülecek ve yeni bilgi paylaşımlarında da bulunacaklardır. Yediden yetmişe herkesin seveceği bu filmi mutlaka sizler de izleyin.

Rocko, Amerika’dan Avustralya’dan göç eden bir kanguru kasabada yaşıyor ve hayata yeniden başlamak istiyor, fakat bu süreçte karşısına çıkan yeni komşular ve kurtlar tarafından da büyütülmüş bir yönetici ile dost olma çabasındadır. İmdb puanı oldukça yüksek olan bu film de bilim kurguya yakın sahnelerin bol olması da gözlerden kaçmıyor. Elektrikli süpürgeye sahip olması ve bu maceranın sonunda da bir süpürge ile ödüllendirilmesi neticesin de kaplumbağa ile dost olan kanguru yeni maceralara atılmaktadır. Efektler oldukça güzel ve konunun ilerleyişi de insanları sıkmayacak seviyededir. Çocuklarınızla, ailenizle birlikte izleyebileceğiniz duygusallığın hat safhada oldu bir o kadar da komik konuların yer aldığı filmi tavsiye ediyoruz.

Related posts

Leave a Comment