Exxen Çok Sevilen Filmler

Umutsuz Romantik – Hopeless Romantic 2016 Türkçe Dublaj izle

Umutsuz bir halde olan genç Matt, geçmişte yaşadığın aşk acısını unutamıyor ve eski sevgilisinin aşkını yeniden kazanabilmek adına romantik komedilerde yer aldığı taktikleri uygulamaya alarak karar verir akabinde de eğlence başlar. Gençlik filmleri arasında yerini alan bu film de oldukça komik sahneler yer almaktadır ve sizlere eğlenceli saati vereceğine emin olabilirsiniz. Film de yer alan gençlerin ise ne kadar özgür oldukları da bizleri şaşkınlık içerisine koymaktadır. Ülkemizde ki ve yurt dışında ki gençlerin farklı yaşam tarzlarını da ele alan bu film biraz abartılmış şekilde olsa da bir Amerikan pastası değildir ve ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, elbette gençlerimizin özenmemesi dileğimizle.

Shazam 6 Güç – Shazam 2019 Türkçe Dublaj izle

Herkesin içinde yer alan bir süper kahraman yatmaktadır, bazıları için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir. Fakat 1939 yıllarında bir süper kahraman Shazam genç bir adamın ihtiyaç anlarında ki en sihirli sözcükleri söylediği an da bir süper kahramana dönüşmesini konu olarak ele almaktadır. Shazam denildiği anda teknolojiye ilerleyen ve bir uygulama akla gelse de aslında bu uygulama da adını bu filmde ki süper karanlıktan almaktadır. Sözde 1939 yıllarında gerçekten yaşanmış bir hikâye olduğu belirtilmekte ama bunun mutlak ki bir kurgu ya da hikâye olduğu da filmi izlerken algılayacaksınız. Eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren bu film de oldukça kaliteli çalışma alanları da oluşturulmuştur.

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile

Zac Efron’un tarihin en ünlü ve en cani seri katili Ted Bundy’ye hayat verdiği filmi aslında yaşanmış bir olayı ele almaktadır, Bundy’nin uzun dönemli kız arkadaşı olan Elizabeth (Lily Collins)’in gözünden bu film konu olarak ele alınmıştır. 1974 ve 1978 yılları arasında birçok kadına tecavüz ederek öldüren filmin konusu aslında gerçekte var olan bir sapığın hayatını anlatmaktadır. Psikolojik olarak etkileneceğiniz bir film olsa da aslında bu tarz insanların halen aramızda var olmasını bilmekte hem bizleri korkutmakta hem de üzmektedir. Kanunun bu tarz kişilere karşı olan yaklaşımı ve bu kadınların çekmiş oldukları acıları ortaya koyan film dram sevenler için oldukça güzel bir şekilde işlenmiştir.

Related posts

Leave a Comment