Exxen Dizi ÜCretleri

Üçlü Tehdit

Bütün tehditlere boyun eğmeyi başarmak için öncelikle dövüşmeyi öğrenmek zorundadır ve tam da burada başlayan filmin konusu ilerleyen etaplar da oldukça farklı noktalara taşınacaktır. Zamanında kendilerine tehditler savuranlarla baş etmek için yola çıkmıştı fakat bu dövüş sanatını öğrendikten sonra hayatın da birçok şeyde değişmeye başladı. Öncelikle kahramanlığa soyuldu ama sonrasında aldığı dost darbeleri neticesinde de artık bu dostlarına karşı gücünü de kullanmaya başladı. Bir dövüş sanatına hâkim olup da o dövüş sanatını farklı yerler de kullanmak isteyen bir insanın dramı geliyor ekranlara. Bakalım egosuna yenik düşüp de kendinden ne kadar ödün verecek hep birlikte izliyoruz, dövüş sanatını hiçbir zaman kötü emellere alet etmeyiniz.

Çok Eski Küçük Seks

Martina, 1990’lı yıllardan sonra Arjantin’de çok sevilen ve oldukça başarılı, meşhur bir şarkıcıdır. Bir hayranı ile yaşamış olduğu tuhaf karşılaşma sonrasın da ve onun eski sevgilisiyle yaptığı kaçamaklar, seks hayatında ki heyecan arayışında ise bir şarkıcıyı Şili’de küçük çaplı bir maceraya sürüklemektedir. Bu macera yaşamış olduğu bir cinsel deneyim ile ortaya çıkıyor ve sadece tek bir ilişki ile hayatın nasıl değişeceğini konu olarak ele alıyor. Çünkü yaşanmış olan bu cinsel ilişki neticesin de oldukça farklı duyguları yaşamakta ve hiç yaşamadığı bir heyecan onu istemsizce bu maceraya sürüklemektedir. Hayranı ile yeniden birliktelik kurmak istemesi ve bu seks heyecanı için mesleğini dahi yok etmesine adına verdiği bir aşk savaşıdır.

Temiz Dünyam

Evlerini korumak ve ellerinden zorla mafyanın bu evi almaması adına üç kadının vermiş olduğu savaşı anlatan bir filmdir. 3 kadın mafyaya nasıl kafa tutar ve evlerini, yuvasını onlara kaptırmamak için nasıl bir mücadeleye girer bu dramı film konu olarak ele almıştır. Kadınlar namusundan ve zekâlarından hiçbir ödün vermeden kadın halleri ile koca bir çeteye karşı savaşını sürdürmektedirler. Bakalım bu mafya evlerini alabilecek mi yoksa üç kadın bu koca mafyaya kafa tutabilecek mi? Bu dramı konu olarak ele alan senarist gerçek hayattan olan bir konuyu ele aldığını ifade etmektedir. Kadınlar koskoca mafyayla tek tek görüşerek kaleyi içerden fethetmek istiyorlar, bakalım bunu başarabilecekler mi?

Related posts

Leave a Comment