Exxen En İyi Fantastik Filmler

Havana Darkness izle

Carlos, Ernest Hemingway hakkında araştırma yapmayı planlamaktadır ve Küba kaçamağı yapma ihtimalini de ortaya çıktığında bir takım arkadaşlarını bir tatile katılmaya davet etmektedir. ABD’deki bir kitapçıdan gizli saklı aldığı notları, üç farklı kişiler çok fazla geçmeden kendilerini bir insan katliamı içerisin de buluyorlar. Oldukça korkunç olan bu film de kan ve şiddet ön planda olmaktadır, aynı zamanda da bu farklı üç kişinin kim olduğunu da öğrendiğiniz de çok şaşkınlık içerisin de olacaksınız. Çünkü almış olduğu bir kitap ile ortaya çıkan bu kişiler kitapçıdan itibaren aslında süre gelen bir macera olmaktadır. Bu üç kişi neden bu çifte zulüm etmek isteyecek filmin sonunda şaşıracaksınız.

The Perception – Algı

Yaratıcı bir yazar, heyecan dolu bir aktris ve oldukça karanlık geçmişi olan bir daire. Başarılı bir yazar olan Richard Sykes, yeni çıkan kitabının konseptini belirlemeye çalışırken öte yandan da karısı Haley ile birlikte olan sorunlarla dolu evliliğini düzeltmeye uğraşmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde de arkadaşları ve meslektaşlarından bir takım yardımlar talep etmek zorunda kalıyor. Çünkü eşini çok seviyor ve onu kaybetmek istemiyor, bir aşkın öyküsünü ele alan bu film de erkek kadın için neleri göze alır ve nelerden vaz geçer bunları izleyeceksiniz. Sevgilinizle birlikte izlerseniz aranızda ki küçük sorunların nasıl büyüyeceğini ve ne gibi önlemler alacağınızı gözlemleyebilirsiniz.

Demir Gökyüzü 2

Klasik hale gelen bilim kurgu alanında ki robotların insanları yok etme sahnesi ele alınmaktadır, Nazi dönemin de olan ve makinelerin bir an da akıllı tavırları sergilemesi insanları yok etmesiyle bir kahramanın insanlığı kurtarması üzerine yaşanan filmdir. Bilim kurgu sevenler için biraz klasik olsa da konusu her zaman izletmeyi başarmış film dalların da yer alan Marvel filmleri gibi ilgi çekecek olan bir film yer almaktadır. Oldukça güzel efektler yer alıyor ve film de aksiyon macera boy göstermektedir. İnsanlığın kurtuluşu ve robotların yok edilmesi üzerine açılan savaşı ele almaktadır. Bu anlamda da insanların yaşamış oldukları zorlukları ve Almanların ne denli sorunlar yaşadığını da ön planda tutmaktadır.

Related posts

Leave a Comment