Exxen En İyi Fenomen Filmler

Exxen Mutant Günlükleri Filmi

Buz devrinden sonra kıyamete rakam kala bir iç savaş çıkar ve Mutant Günlükleri olarak filmde bu iç savaşı konu olarak ele alırlar. Bir kısım tamamen dine sahip çıkarken diğer grup ise Mutantlara karşı savaş içerisinde olurlar. Tamamen kaosa dönen dünya da kıyamet koparken halen insanların kendi aralarında ki savaşı konu alıyor.

Exxen Organize İşler Filmi

Organize İşler Sazan Sarmalı yılın merakla beklenen filmiydi ve nihayetin de sinema sektöründe ki anlaşmazlık ve ertelemeler ile vizyonda yerini aldı. Organize İşler Sazan Sarmalı filmi organize işler filminin devamı olarak çekilse de önceki konu ile hiçbir alakası olmadan sil baştan yeni senaryo üretilmiştir. Yönetimin de ve başrolün de yine Yılmaz Erdoğan yer almaktadır.

Exxen Kaptan Filmi

Erkan Petekkaya Başrollü diziler ve filmler her zaman ilgi ile takip edilmektedir. Yeni projesi Kapan ile sinema severlerin karşısına çıkıyor ve fragman filmin yapımcısı tarafından yayınlanmıştır. Erkan Petekkaya Başrollü Kapan filminin vizyona çıkıyor. Antalya da bir iş adamı olarak karşımıza çıkan Erkan Petekkaya bir aile babasını canlandırmaktadır ve çocuklarının gelişimi için ailesi için çaba sarf etmektedir.

Exxen Kadife Testere Filmi

Kadife Testere adlı filmde yer alan konu bir sanatseverin zor bulduğu eserleri koleksiyon yapması ile başlamaktadır. Koleksiyoncu bu sefer öylesine bir ürünü satın aldı ki aldığına adeta pişman olmuştur. Bilim kurgu, aksiyon ve maceranın bol olduğu bu film de aynı zamanda da mafyalar ile kıyasıya bir mücadele oluşmuştur sitemiz içerisin de HD kalitesin de Kadife Testere izleyebilirsiniz.

Exxen Climax Filmi

Filmin konusu dansçıları bir araya getirerek sinema kültüründe bir dans şovu hazırlamasıdır, fakat bu sefer işler pek istenildiği gibi gitmiyor ve dansçıların yaşamış oldukları zorluklar, birbirlerine olan duygusal yaklaşımları ele alıyor. Paris de yapılacak olan bu dans gösterisi kana bulanıyor ve dans şovu yapacakken durum artık yerini macera alıyor.

Related posts

Leave a Comment