Exxen En İyi Filmleri

Ip Man 3 (2015)

2008 ve 2010 yılında çekilen ilk 2 seriden sonra artık 2015 yılında üçüncü seri Vizyona girdi. Önceki serilerin devamı olarak yine kıyasıya hayatta kalma mücadelesine yer verilirken aynı zamanda da bahisçilerin gözdesi olan mafyalar da yine bu dövüşçülerin yakasını bırakmadı. Usta dövüşçüler her gün yeni teknikler geliştirmek için çalışırken bu işten para kazanmak isteyenler de bu dövüşçülerin ailelerine karşı zorbalık planları hazırlamaya devam etti.

Buz Devri (2002)

Buz Devri 2002 yılında ilk çıktığında öncelikli olarak çocuklara özel bir Animasyon film olarak düşünülse de yediden yetmişe herkesin sevdiği bir film oldu. Hal böyle olunca da filmin serisi de geldi ve buzullar da yaşayan hayvanların zorluklarını ele almaktadır. Onların yaşam alanlarına giren biz insanlar onlara ne kadar zorluklar çıkarttırıyoruz filmde hepsini gözlemleyebilmekteyiz.

Buz Devri 2: Erime Başlıyor (2006)

Buzlar erimeye başlıyor ve artık göç zamanı da kaçınılmaz oluyor. Buzullarla kaplı bir alanda yaşam savaşı veren canlıların zorlukları filmin ikinci serisinde 2006 yılında Vizyonda yerini almıştı. Yine ilk bölümde olduğu gibi hem duygulandıran hem de güldüren sahnelere yer verilmektedir. Usta oyuncularımızın dublajları sayesinde de film ciddi anlamda bir gişe rekorlarına da imza atmıştı.

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (2009)

Dinozorların devreye girdiği buzullarda ki yaşam zorlukları 2009 yılında çekilen serinin devam filmi olan üçüncüsü ile Vizyona girdi. Dinozorların da buz çağında var olduğu ve zorluklar çektiğini konu olacak ele alınan filmde hayvanların yaşam zorlukları daha da çok ele alınmaktadır. Buzlar üzerinde oluşan bir yaşam koşulu oluşturmanın zorluğunu sizlerde gözlemleyeceksiniz.

Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor (2012)

Buz devri filmi hem çocukların hem de büyüklerin ilgisi ile dördüncü serisinde 2012 yılında Vizyona girdi. Kıtalar ayrılmaya başladı ve buzulların küresel ısınma ile ayrılarak canlılara ne tür zorluklar oluşturduğu ele alınmaktadır. Ayrılan kıtalar da ailesinin bir kısmı kalan canlılar yeniden bir araya gelmek için zorlu bir sürece de giriyorlar.

Related posts

Leave a Comment