Exxen Fenomen Filmler

 

Exxen Cinnet’in Devam Filmi

Cinnet’in Devam Filmi için start verildi ve bu korku filminin vizyon tarihi de erkene alındı. Normal de 2021 yılında yayınlanacağı planlanan korku filmi artık öne çekilerek 2020 yılının Ocak ayında yurt dışında sinemalara girmesi planlanmaktadır. Ülkemize filmin gelip gelmeyeceği henüz tartışılma aşamasında fakat film içerisinde absürt görüntüler ve korkunun artması için şiddette oldukça fazla olacağı için muhtemel bizim ülkemiz de yayınlanmayabilir.

Exxen Süpermen Hükümdarlığı Filmi

Süpermen Hükümdarlığı adlı bilim kurgu ile Marvel yine başarıyı en üst kademeye taşıdı. Film de Süpermen yeni arkadaşlar edinir ve yeniden canlanarak hayata dönerek kaldığı yerden biraz agresif ama vatandaşlara yardım etmeye devam eder. Bilim kurgu alanında yer alan birçok kahramanlar bir araya gelerek işin içinden çıkamadıkları bir savaşta Süpermen den yardım alırlar.

Exxen Glass Filmi

Cam yani Glass 2019 Türkçe Dublaj sitemizde sizlerin seyrine sunulmuştur, 2000 yılında yer alan Ölümsüz ve 2006 yılında yer alan Parçalanmış ile aynı evrende aynı süreçler de oluşan bir film bilim kurgu alanında oldukça iddialıdır. Altıncı his işaretler ve ziyaret gibi birçok film de Oscar ödülü almış olan yapımlar ile birlikte elde edilen bir filmdir.

Exxen Son Erkek Filmi

Ölen bir annenin genç oğluna dileklerini veren bir yer var ve bu filmde konu olarak bu yeri arayış içerisine girerler. Son Erkek adlı filmde aksiyon ve macera yer alırken bilim kurgu alanında da oldukça güzel bir efekt şöleni sunulmuştur. Gizemli yeri bulmak için mücadele edilirken aynı zamanda da iç savaşlar ile de büyük bir macera oluşturulmuş.

Exxen Stepford Kadınları Filmi

Kasabay yeni taşınan bir kadın çevresinde olan bitenleri gözlemlerken komşularının genel de hizmetçi gibi kullanıldıklarını görürler. Bu aşamada da neden böyle bir tavır içerisinde olduklarını merak eder ve zamanla bu kadınların birer robot olduklarını anlar. Bu süreçte de başı büyük bir belaya girer ve Stepford Kadınları tamamen köle olarak kullanılmaktadır.

Related posts

Leave a Comment