Exxen Film Ücretleri

Yeni Bir Deri

Değişik bir senaryoya sahip olan bu filmde bir evlat kayboluyor ve anne baba yıllar sonra öldüğü sandığı oğlunu karşılarında görüyor. Elbette aradan yılların geçmesiyle birlikte ilk etapta onun olduğuna inanmıyorlar ve oğul ailenin nasıl perişan olduğunu gözlemliyor. Bir türlü nedense kendisinin onların çocuğu olduğunu ifade etmese de zamanla bunu dile getiriyor ve aile bu sefer de şok içerisine giriyor. Tam emin olamasa da acaba gerçekten de bizim oğlumuz mu gibi kuşku kapılar onun bir dolandırıcı olup olmadığı, taklit edip etmediğini gözlemlemek zorunda kalıyor. Bir ailenin dramını ele alan film oldukça düşündürücü ve değişik bir senaryosu ile de takip ederek izleyeceğiniz film haline geliyor.

The Funhouse Massacre

Bir akıl hastanesinden kaçak dünyanın en tehlikeli altı psikopatı cadılar bayramına katılmak isterler, fakat adeta bir çete gibi bu altı kişi cadılar bayramını insanlara zehir etmek isteyeceklerdir. Psikolojik sorunları olan ve akıl hastanesinden kaçan bu psikopatlar bir an da terör estirmeye başlarlar ve insanlara zarar vererek onları gasp ederek ve öldürerek polisleri peşlerine takarlar. Bu altı psikopatı yakalamak için mücadele eden devlete zor anlar yaşatırlar ve her kaçtıkları kasaba da insanları öldürerek bir şeyler çalarak kaçmayı başarırlar. Terör estiren bu altı psikopatı canlı yakalamak isteyen polisler artık bu durumdan vaz geçip ölü de olsa onları yakalamak yok etmek için adeta bir savaş girdabının içerisine girerler.

Zaman Yolcuları

Çok sevdiği ama ayrılmak zorunda kaldığı daha doğrusu onu terk eden bir kız arkadaşını yeniden kazanmak için zaman makinası icat etmeye başlar. İşte tam da burada filmin macera ve romantik dolu anları başlamaktadır, terk edilen bir âşık nasıl olurda aşkı için böylesine zor bir icadı üretmek adına yıllarca sabreder ve sonunda da bu icadı başarıyla tamamlar. Fakat istediği gibi ilerleyecek mi yoksa bu makine sayesin de yeniden kız arkadaşını kazanacak mı onu da filmi izleyerek göreceksiniz. Oldukça kaliteli ve farklı bir senaryo akışı gerçekleşmektedir. Tam kız arkadaşını yeniden kazanmak için uğraşırken o esna da tanıştığı diğer kadın mı yoksa aşkına sadık kalıp eski aşkıyla devam mı edecek izleyelim görelim.

Related posts

Leave a Comment