Exxen Full Hd Filmler

 

Exxen Nobel Adayının Karısı Filmi

Sürekli işiyle ilgilenen bir erkek ve bu işlerinde ki başarısını sağlayan arkasında duran zeki bir kadın, yıllarca kendisini kocasına adıyor ve onun başarısı için elinden gelen her şeyi yapıyor. Üstelik bu kadın neredeyse kocasından daha da yetenekli ama tüm bu yeteneklerini bir kenara bırakarak tamamen kocasına hayatını adamıştır. Bir süre sonra kırılma anı başlıyor ve olaylar karışıyor.

Exxen Inrang Filmi

Kuzey Kore ve Güney Kore’nin birleşme kararından sonra ele alınan bir senaryodur, bu senaryoyu göre yıllardır birbirleri ile savaş içerisinde olan ve zıt kutupları oluşturan Koreliler artık bir araya gelerek bu duruma tamamen bir son vermek istemektedirler. Yakında vizyonda olacak olan bu filmi ilk kez sitemiz içerisinde izleyeceksiniz. Savaşın bol olduğu macera ve aksiyon dolu filmi sakın kaçırmayın.

Exxen Boyunduruk Filmi

Yen CIA alımından sonra göreve gelen bir adam yaşamış olduğu elim bir kaza sonucunda ağır yaralanır ve karısı da eski bir CIA elemanı olduğu için kocasının başına neler geldiğini derin detaylar ile araştırmaya başlar. Zamanla bunun bir kaza sonucu olmadığını öğrenir ve ortalık karışmaya başlar. Karısı intikam almak ile uğraşırken bir yandan da yaralı kocasını korumak zorundadır.

Exxen Captain Marvel’ın Super Bowl Filmi

Marvel filmleri her zaman dünya genelinde rekorlara imza atmıştır ve bu anlamda da her sene neredeyse beş altı ayrı filmi meydana getirmektedirler. Captain Marvel’ın Super Bowl serisi ile yeniden gündeme gelmiş ve Marvel hayranlarını uyandırmıştır. Captain Marvel 8 Mart tarihinde ülkemiz de vizyona girmiş olacak ve emin olun ki yine rekorları kıracak.

Exxen Oyuncak Hikayesi 4 Filmi

Oyuncak Hikayesi 4 ile yeni serisini gündeme getirdi ve bundan önceki üç ile yaklaşık olarak iki milyar dolarlık bir gişe rekorları mevcuttur. Oyuncak Hikayesi 4 vizyona giriyor ve animasyon severler için apayrı bir dünya da nelerin olabileceğini gösteriyor. Oyuncakların dile gelmesi ve onların hayat hikayeleri bu filmde ele alınıyor.

Related posts

Leave a Comment