Exxen İçin Kaliteli Filmler

Un Amor Inquebrantable

14 yaşında ki bir çocuk buz tutmuş gölün üzerin de oynarken bir an da gölde ki buz kütlesi kırılıyor ve çocuk buzlu suyun içine düşüyor. Bu süreçte etrafta bu durumu görenler ise hemen koşuyorlar ve buz kütlesinin altında kalan çocuğu kurtarmak için uğraşıyorlar. Fakat buzlu suyun içinde çocuğu bulmaları bir saati alıyor ve çocuk buzda donarak hayatını kaybetme noktasına geliyor. Fakat anne dualarını hiç esirgemiyor ve çocuğunun yeniden gelmesi iyileşmesi için çaba sarf ediyor. Gerçek hayatta yaşanmış bir hikâyeyi ele alan bu filmde ölmüş bir çocuk yeniden nasıl canlanacak sorusu akıllara geliyor. Ama gerçekte de yaşanmış bir hikâye olması ve bu çocuğun yeniden hayata tutunabilmesi de oldukça acıklı bir dram filmini ortaya koyuyor.

Yolda Buldum Seni

Sao Paulo’ya giderken bir anda yolda arabaları bozulan baba ve oğul, tatil keyfini sürdürmek için aynı yere giden muhteşem güzelliklere sahip olan dört tele pazarlamacının kendilerini götürme teklifini kabul eder ve işte bu an da bir macera bir aşk başlar. Kızlardan birisi ile arayı ilerletiyor ve bu kız hayatının bir an da dönüm noktası oluyor. Tele pazarlama işinden öncelikle onu alarak sonrasında da hayatının kadını yapmak için planlar kuruluyor. Fakat kız aşırı iş kolik ve nedense erkeği sevmesine rağmen bu maceraya ilk başlarda sürüklenmek istemiyor. Yolda bulduğunu ifade eden kadın ise kısa süre de yolda aldığı bir erkeğe ne kadar kapılabilir bu kuşkulara kapılmaktadır. Yaşanan cinsel ilişki sonrasında da aldığı haz ile bu erkeği unutamayıp sürekli olarak randevularına evet demektedir.

7 Duygu

Korku, öfke, üzüntü, mutluluk, tiksinti, kıskançlık ve utanç aynı anda bu yedi duygu yaşanabilir mi biraz zor geliyor akıllara. Adam Miauczynski, hissettiği yedi temel duyguyla baş edemeyince, hayatının kalitesini yükseltmek adına yetişkin halleriyle çocukluğuna geri dönmek istemektedir. Geçmişe yaptığı bu ilginç yolculuk komik durumlara yol açar ve aynı zamanda da tüm rezilliği ve komikliğe rağmen bu durumdan zevk almaktadır.

Related posts

Leave a Comment