Exxen Özel Filmler

Exxen Özel Filmler

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi vizyona giriyor, 2005 yılında ilki çekilen ve birçok yıldızın yer aldığı organize işler filminin ikincisi nihayet yeniden çekilmektedir. Yılmaz Erdoğan başrolünü üstlenmekte ve aynı zamanda da filmin yönetmenliğinde de yer almaktadır. Reyting rekorları kıracak olan bu film vizyon tarihi henüz tam net olarak belirlenmese de şimdiden birçok kişinin merakla beklediği bir filmdir.

Yabancıların yapmış olduğu korku filmleri şüphesiz ki ülkemiz de en çok sevilen film kategorileri arasında olmaktadır. Korku filmi olarak adlandırılan ve The Prodigy vizyona girmek üzere ve birçok kişinin merakla beklediği bir korku filmi olmuştur. Bir çocuğun doğaüstü güçlere sahip olması ve bunun neticesinde de kontrolü kaybetmesiyle film başlamaktadır.

Exxen God Friended Me

Sosyal medya sitesi üzerinden büyük bir üne sahip olan ve gizemli birisi tarafından arkadaşlık isteği gönderilen kişi ateist olduğunu belirtir. Tanrı olduğunu ifade eden bu kişi ile yaşanan sorunları ele alan God Friended Me filmi yeni sezona hazırlandığını duyurdu. 2. Sezonuyla yeniden kamera karşısında olacak olan bu dizi sabırsızlıkla beklenmekte.

Marvel her zaman üretmiş olduğu filmler ile dünya tarihinde birçok reyting rekorlarını elde etmiştir. Aquaman filmi de keza yine aynı şekilde büyük ilgi toplamış ve artık ikincisi için de çalışmaları başlatmaktadırlar. James Wan bu filmin bütçesi için yapılacak olan bir denetleme olarak göreve getirildi ve şimdiden hem bütçe denetimi hem de çekimler üzerine ilk çalışmaları başlatmaktadırlar.

Exxen Hazinelerim

Hazinelerim adlı filmde ortağı tarafından dolandırılan ve sürekli hırsızlık konusunda alışkanlık hale getirdiği bu huyundan vaz geçemeyen bir adam ve bu adamdan da oldukça darbe yiyen ortağını konu alan film aksiyon ve macera doludur. Sizler de bu filmi Hd olarak sitemiz içerisinde izleyebilir ve bu sürükleyici serüvene ortak olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment