Exxen Tutulan Filmler

Grinin Elli Tonu (2015)

1 Şubat 2015 yılında vizyona giren 125 dakikalık film daha çok erotik sahneleri ile oldukça fazla dikkat çekmektedir. Sevgili olan çiftin zaman içerisinde cinsel ilişkiye karşı olan korkularını yenmeleri ve kadının bu cinsel ilişki için erken olmasına karar vermesi. Çift arasında ki zorlukları doğurduğu gibi zaman içerisinde de farklı fantezileri de ön plana sürmektedir.

Karanlığın Elli Tonu (2017)

Grinin Elli Tonu filminin devamı olarak 2017 yılında vizyona giren bu filmde de çiftin zaman içerisinde ki birbirlerine olan ayrılıkları ele almaktadır. Fakat bu ayrılık aslında yeni bir özlemi oluşturmakta ve yıllar sonra yeniden bir araya gelen çift tutkulu bir cinselliği elde ederek hayatlarında ki değerlerini bir kez daha algılamaktadırlar.

Özgürlüğün Elli Tonu (2018)

Grinin ve Karanlığın Elli Tonu olarak bilinen çiftlerin yaşam içerisinde ki birbirlerine olan kavuşma süreçlerin de nihayet başarılı bir sonuca erişilmektedir. Özgürlüğün Elli Tonu olarak ele alnına bu filmde çiftler artık tamamen psikolojik bir özgürlüğe ulaşırlar ve birlikte evlenme kararı alarak mutluluk içerisinde yaşam sürdürmek isterler. Bunun gerçekleşmesi ise filmin içinde ki ayrıntılar da yer almaktadır.

Alacakaranlık (2008)

Emeklilik hayatını sürdürmek isteyen özel bir dedektif hayatını daha sıradan bir hale getirmek istemektedir. Fakat bir arkadaşına yapacağı yardım neticesinde bir an da kendisini seri katillerin de bulunduğu cinayet içerisinde bulur. Bu cinayet perdesini aralamak onun geçmişte ki bir hastalığıdır. Bu süreç içerisinde de başına belayı olur ve çok büyük işlerle uğraşmak zorunda kalır.

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (2009)

2008 yılında emekli bir dedektifin bir anda katillerin içerisinde kendisini bulmasıyla başlayan film içerisinde artık mutlu günlere yer verilmektedir. 2009 yılında yeni ay olarak serinin devamında vejetaryen birisi devreye girer ve artık film tamamen vampir filmine dönüşmektedir. Kızın elinin kanamasıyla birlikte acıktığını hisseden bu erkek bir anda olayların seyrini değiştirmektedir.

Related posts

Leave a Comment