Exxen Tv Dizileri

 

Exxen Tv Scott ve Sid 2018 Türkçe Dublaj Full HD izle

Birbirlerinin görüşlerine hiç uyum sağlamayan ama yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen lise arkadaşı Scott ve Sid 2018 yılında en çok izlenen filmler arasındadır. Liseli gençlerin bir türlü fikirleri uyum sağlamıyor ama hiçbir zaman da kötü günler de birbirlerini yalnız bırakmıyorlar. Fakat lise bittikten sonra tamamen ayrılan bu iki arkadaş yıllar sonra bir araya geliyor ve izleyenleri şoke edecek gerçekler ortaya çıkıyor.

 

Exxen Tv Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz

Bir eğlence mekânında alkolü fazla kaçıran ve sürekli içki tüketme eğiliminde olan alkolik bir adam bar çıkışında trafik kazasına karışır ve bu kazada felçli olarak kalır. Kazaya sebep olan sürücü kaçar ve felçli adam geri kalan yaşamında onu bu hale getiren çarpıp kaçan sürücüden intikamını almak için öfke dolu bir şekilde yaşamını sürdürür.

Exxen Tv El pacto 2018 Türkçe Altyazılı Full HD izle

Filmde yer alan Monica ölümcül bir hastalığın eşiğinde olan kızını kurtarmak için büyük bir çaba sarf ediyor. Fakat bu durum onun psikolojisini oldukça bozuyor ve aynı zamanda da yönetmenleri tarafından görmüş olduğu korku dolu anlar ile tamamen kendi bilincini kaybediyor. Monica artık koru ve dehşet saçan bir anne haline gelse de halüsinasyonlar onun yakasını bırakmıyor.

 

Exxen Tv Son Darbe Türkçe Dublaj Full HD izle

Final Score olarak da bilinen bu film de eski bir askerin bir futbol müsabakasın da stadı tamamen teröristlerin ele geçirmesini konu alıyor. Futbol müsabakasını izlerken aniden teröristlerin içerisinde kendini bulan eski asker bu teröristlere karşı tek başına savaş veriyor ve bu stand içerisinden canlı çıkmak için çaba sarf ediyor.

 

Exxen Tv King Lear Türkçe Dublaj izle

Kral ölüm döşeğine girmeden önce üç kızına topraklarını paylaştırmayı planlıyordu ve öldükten sonra onların herhangi bir sorun yaşamamasını istiyordu. Fakat büyük ve ortanca kız en küçük kardeşlerine kurmuş oldukları kumpas sonucunda babasının onu reddetmesini sağlıyorlar ve toprakları için üç kardeşin savaşı başlıyor. Küçük kız intikam duygusu ile yapabileceği birçok kötülüğe de başvuruyor.

Related posts

Leave a Comment