Exxen Tv Dublaj Filmler

Exxen Tv Entebbede 7 Gün Türkçe Dublaj izle

Uçakla yapılan bir yolculuğun ne kadar kötü duruma düşeceğini konu alınan bu film de hava alanına indikten sonra siyasi bir ayaklanma içerisinde kalan 248 yolcunun zorluklarını ele almaktadır. Hava alanında esir olan bu yolcuların siyasi ayaklanma içerisinde kalması ve buradan kurtulması adına verdikleri yaşam savaşını konu almaktadır. Bakalım bu yaşam savaşında kimler ayakta kalabilecek.

Exxen Tv Son Gülüş 2019 Türkçe Dublaj izle

Ünlü bir komedyenin hayatını ele alan bu konu da yıllardır film teklifi gelmeyen ve çalışmayan komedyen ünlü bir yapımcı tarafından gelen teklifle yeniden hayata sarılır. Filmin çekimlerini sabırsızlıkla bekleyen komedyen için son gülüş adını verdiği bu film de gerçeklikleri yansıtmaktadır. Komedyenin son filmi olan bu senaryo da geçmiş yıllara dayanan arkadaşların ilginç olayları da ele alınmaktadır.

 

Exxen Tv Pokemon Seni Seçtim 2017 Türkçe Dublaj izle

Dünya rekorları kıran ve oyuncaklarıyla, mobil uygulama oyunuyla, çizgi filmleriyle rekorlara koşan pokemon artık animasyon film olarak da karşımıza çıkıyor. 10 yaşında olan bir pokemon eğitmeni yaşı itibariyle artık pokemon eğitmenlikte yaşlı olduğu kanısına varılıyor. 10 yaşında ki çocuğun pokemonu ile arasında ki bağı anlatan film çocuklar için de idealdir.

 

Exxen Tv Hindistan Eşkıyaları Türkçe Altyazı izle

Askeri film sevenler için adeta bir savaşın içerisinde kendilerini hissedeceklerdir, Hindistan da yaşanan bir savaşı konu alan bu filmde ülke içerisinde ki eşkıyaları ele almaktadır. İngiliz sömürgesine daha fazla dayanamayan Hindistan halkı ve içerisinde ki dış mihraplar eşkıyalığa soyulurlar ve içten fetih etmek adına büyük bir savaş verirler. Aksiyon macera sevenler için ideal bir savaş filmidir.

Exxen Tv Mojin The Lost Legend 2015 Türkçe Dublaj izle

Üç mojin emekli oluyor ve New York kentine taşınıyorlar, fakat bunların içerisinde romantik bir ilişkiye sahip olan Bayi ve Shirley aslında halen emekli olamadıklarının farkına varıyorlar. Çünkü büyük bir oyun içerisinde olduklarını anlayan bu çift Çin’in iç Moğolistan da ki bir mezar soygunun içerisinde olduklarını anlıyorlar. Bu soyguna dur demek adına verilen mücadele filmi oldukça heyecanlandırıyor.

Related posts

Leave a Comment