Exxen TV Eski Filmler

Exxen Uçak Kazası Raporu

Yapılan bir uçak kazası sonrasında havacılık sektörü kara kutu üzerinde çalışmalar yapar ve uçağın neden kaza yaptığına dair rapor tutmaktadır. Bu filmde de esrarengiz bir kazanın perde arkasını aralamaktadır ve bu yüzden de birçok derin devlet devreye girerek yer altı güçler ile oluşturulan yüzlerce yolcunun yok olmasına sebep veren kaza perdesini aralıyorlar.

Exxen Kovboylar ve Uzaylılar

1873 yıllarında geçmişini hiç hatırlamayan ve nereden geldiğini bilmeyen birisi Arizona da yaşam savaşı vermektedir. Uzaylı olduğunu bir türlü anlayamayan diğer halk ile bir anda kaynaşır ve kovboyluğa atılır. Hafızasını kaybeden ve nereden geldiğini bilmeyen kovboy le uzaydan araştırmalar yapan uzaylılar karşı karşıya gelerek aksiyonu en iyi şekilde yansıtmaktadırlar.

Exxen İnternetin 50 Senesi

İnternetin 50 Senesi adlı filmde bir ağın 50 sene geçmişini yansıtıyor ve tam 50 sene sonrasında gelinen noktayı teknolojiyi ve internet dünyasında ki gelişimi konu olarak ele almışlar. Özellikle de internet tutkunları, sosyal medya ve siber alanına ilgileri olanlar için harika bir bilim kurgu filmidir siber alanda ki güvenlik gelişmelerine de oldukça yer vermişler ve 50 sene sonrasını ele almışlar.

Exxen Bir Yıldız Doğuyor

Bir Yıldız Doğuyor filminde yer alan Lady Gaga Hollywood’da yeniden güneş gibi doğuyor ve bu filmde de yine yıldız olan bir nevi hayat hikâyesini ele alan bir senaryo oluşturuluyor. Film de yine Lady Gaga meşhur oluyor ve bir yıldız gibi bir anda doğuyor başarısına başarı katarak dünya genelinde gözde olma ve bu gözde olma üzerine yola koyuluyor. Bu yolculuk serüvenini de konu olarak ele almaktadırlar.

Exxen Game of Thrones Dizisi

Bildiği gibi yabancı diziler içerisinde en çok konuşulan Game of Thrones sekizinci sezona hazırlanıyor ve bu sezon muhtemel ki final yapılması beklenmektedir. Fakat her sene bu durum yer alsa da bir sezon daha ilerlemeyi planlıyorlar. Peki, bu sezonda bizleri neler bekliyor ve ne gibi düzenlemeler yapılabilir bu alandan yorumlar ile sorularınızı alıyoruz.

Related posts

Leave a Comment