Exxen Tv Filmleri

Exxen Tv Şiddet Eylemleri Türkçe Dublaj HD izle

Orta batıdan gelen MacGregor kardeşler büyük bir felaket içerisine girerler, en küçük erkek kardeşinin nişanlısı bir insan kaçakçıları tarafından kaçırılır ve bu kadının kurtarılması esnasında yaşanan hikâye ele alınır. İnsan kaçakçılarının adeta şiddet dolu bir kaçırma sahnesini ele alan film 13 yaş üstü izleyiciler için idealdir. Film de birçok sahneler de aşırı şiddet yer almakta ve psikolojik etkileşimlere de yer verilmiştir.

Exxen Tv The Vanishing 2018 Türkçe Altyazılı HD izle

Issız bir ada da Fener de görevli olan üç kişinin hayatını konu olarak ele almışlardır. 115 yıllık ve gizemini halen koruyan efsane Flannan Deniz Feneri ıssız bir adada yer almaktadır ve burada çalışan üç kişi rutin hayatlarını sürdürürken bir anda karaya vuran gemi içerisinde tonlarca altın yer almaktadır. Zenginlik ve kibrin yükseldiği altınlara sahip olma duygusunun yükseldiği üç arkadaş birbirlerini yok etmektedirler.

 

Exxen Tv Sicario: Day of the Soldado

FBI ajanı Matt Graver (Josh Brolin) Meksika’dan sadece uyuşturucu değil artık teröristlerin de geçtiğini öğrenince ABD ajanlarını topluyor ve onların geçişine müsaade etmemek adına savaş veriyor. Kaçakçıların ve teröristlerin Meksika sınırından ülkeye girişlerini önlemek adına çekilmiş bir polisiye filmidir. Aksiyon macera severler için ideal bir filmdir ve heyecan dolu filmin farklı bir sonu bulunmaktadır.

 

Exxen Tv Yangın Yeri 2018 Türkçe Altyazılı Full HD izle

Montana’nın küçük bir kasabasında yaşayan çocuğun yaşamış olduğu dramı ele almaktadır, daha küçük yaşta evde çıkan bir yangın dolayısı ile ailesini kaybeden fakat kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir çocuğun yaşam zorlukları ele alınmıştır. Annesine olan tutkusu ve babasının yokluğunda ona bakmakla yükümlü olan çocuk hızla büyümek zorunda ve bu sorumluluğu ele almak zorundadır.

Related posts

Leave a Comment