Exxen Tv Macera Filmleri

Exxen Tv Rus Hazine Sandığı – Russian Ark 2002 Türkçe Dublaj izle

Kışlık sarayda çekilen bu film tam 35 odasının her alanı kullanılmış ve ortalama 95 dakikalık bir arka plan çekilmiştir. Bu arka plan sonrasında da filmin çekimleri yeşil perde önünde gerçekleşmiş ve neredeyse film tarihinde bir ilke imza atılmıştır. Saray içerisinde ki bu eşsiz hazineye ulaşmak adına büyük bir çaba yer alıyor ve hazineyi bulmalarına rağmen bu sefer de kimlerin hazineye el koyacağı tartışılmaya başlıyor.

Exxen Tv Geri Yollar – Back Roads 2018 Türkçe Altyazı izle

Harley Altmyer başrolde yer almaktadır ve annesi sürekli başkalarını rahatsız eden ve aynı zamanda da kendisini de taciz eden babasını öldürdükten sonra hapse girmektedir. Hapisten çıktıktan sonra ise üç kız kardeşine bakmakla yükümlü ve halen büyük travmalar yaşamaktadır. Köy hayatını tercih etseler de orada da tacizler ve yaşanan sorunlar bir türlü son bulmuyor.

Exxen Tv Biz Yeniden Tanışana Dek Türkçe Dublaj izle

Bir çift Tayland da tanışıyorlar ve New York da devam eden bir birliktelikleri elde ediyorlar, fakat New York onlara pekiyi gelmemiş olsa ki aralarında ki yaşanan sorunlar ve aldatmalar bir hayli artmaktadır. Her ne kadar birbirlerini çok sevseler de yaşanan olumsuz maddi zorluklar ile de psikolojileri bozulan çift büyük yanlışlar içerisine giriyorlar.

Exxen Tv Mafya Oyunları 2016 Türkçe Dublaj izle

Gelecek bir tarihte yer alan ve 2072 Moskova da bir sanal gerçeklik oyunu düzenlenmektedir. Bu oyunun adı mafya oyunları ve tam 12 kişiden oluşmaktadır. Tıpkı açlık oyunları gibi adeta bir çakması ortaya çıkmış fakat film de yer alan grafikler oldukça profesyonel hazırlanmıştır. Açlık oyunları serisini beğenenler için mafya oyunları da ilgiyle izlenecektir.

Related posts

Leave a Comment