Exxen Şampiyonlar Ligi

exxen

Exxen Şampiyonlar Ligi , 

Exxen , tüm kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor! Acun medya ve Saran Medya arasındaki anlaşmayla birlikte 3 yıl boyunca Avrupa Şampiyonlar ligi , Avrupa ligi Exxen’de olacak.

Yapılan açıklama göre , Exxen bugünden itibaren tam 3 yıl boyunca futbolseverlerin ilgisini daha fazla çekmek için büyük bir anlaşma sağladı. Bundan sonrası için hedefin Türkiye Süper Ligi olduğu açıkça görülüyor. Acun Ilıcalı’nın,  Süper lig yayın haklarını alması ise an meselesi olarak konuşuluyor. Süper lig yayın haklarını da almasıyla birlikte Exxen TV, olarak kanallarda boy göstereceği konuşulan dijital platformun , yerel kanallarda nasıl yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. TV 8,5 kanalının Exxen TV olarak devam edeceği konuşulsa da yetkililerden henüz bir dönüş alamadık.

Exxen Avrupa Ligi

Türkiye’nin en büyük dijital platformu Exxen’de birbirinden özel yapımlar sizleri bekliyor. Exxen’e üye olmak için hemen tıklayın. Şampiyonlar liginde , Dünya’nın en iyi kulüplerini ve futbolcularını izlemek artık çok daha uygun ve kolay olacak. Ronaldo , Messi gibi en değerli futbolcular ile reklam çalışması yapmayı düşünen Exxen , Türkiye’de de dijital medyanın gelişmesi için rakiplerine de destek vermektedir. Biz de bu yolda Acun Ilıcalı ve ekibine güveniyor , Dijital dünyanın yeni bir yere taşınması için elimizden geleni yapıyoruz.

Exxen Şampiyonlar ligi ,  6 temmuz’da başlayacaktır. Galatasaray’ın ön elemede PSV ile oynayacağı maçı canlı yayınla HD kalitede Exxen TV üzerinden kolaylıkla izleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken Exxen’e üye olmaktadır. Exxen 1 aylık ücretsiz deneme süresininden yararlanabilmek için canlı destek hatlarına bağlanabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Şampiyonlar liginde şimdiden Türkiye’nin değerli futbol kulübü Galatasaray’a başarılar dileriz. Exxen TV’de maç yorumları , tahminleri , kulüplerin analizlerini detaylı olarak takip edebileceğiniz yeni programlar da eklenecektir. Biz de sabırsızlıkla bu programları bekliyoruz. Acun Ilıcalı ve ekibine , Türkiye’nin dijital platformu Exxen’e duydukları güven ve ilgisinden dolayı tekrardan teşekkür ediyoruz. Exxen TV için elimizden gelen desteği sürdürmeye devam etmenin heyecanını yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Liginde kesintisiz HD kalitede canlı yayınlarla Exxen TV’de artık görüşmek üzere!

Related posts

Leave a Comment