Exxen tv üyelik nasıl yapılır? Exxen’e nasıl üye olunur?

Acun Ilıcalı Exxen

29 Mayıs 1969 yılında dünyaya gelen Erzurumlu Acun Ilıcalı Türk televizyon tarihinde en başarılı çıkışları yapan iş adamı unvanını elde etmektedir. Her sene yapmış olduğu yarışmalar ve programlar ile adından oldukça sık söz ettiren Acun Ilıcalı gelişen teknolojiyi yakından takip etmenin verdiği avantaj sayesinde başarılarına bir yeni başarı katmaktadır. Sosyal medya alanında da oldukça etkili girişimlere sahip olan Acun Ilıcalı gençlere daha çok önem vermekte ve hiç adı duyulmamış insanları meşhur ederek Fenomen dünyasına yenisini kazandırmaktadır. Salgın sürecinde internetin yaygın oluşu ve bu anlamda da gelişmeleri ön plana koyması sayesinde artık Tv8 televizyon sahibi olan Acun Ilıcalı televizyondan daha da çok internet dünyasına yer vermek istemektedir. Zaten sosyal medya sektörü içerisinde de dünya devlerinin arasında yer alması Acun Ilıcalı için bir başarı öyküsüdür. İnstagram gibi sosyal medya platformlarında canlı yayınlara giriş yaparak Survivor ile tarifi bir canlı yayın rekorunu kırmıştır. Bu ve bunun gibi adından çokça bahsettirecek projeler içerisinde yer alan Acun Ilıcalı yediden yetmişe herkesin sevdiği bir televizyon programcısı olmuştur.

Exxen Platformu

Netflix gibi bir internet platformu oluşturma düşüncesinde de iddialı olan Acun Ilıcalı bu sefer karşımıza internet üzerinden yepyeni bir kanal ile karşımıza çıkacaktır. Bu kanalın adı ‘’EXXEN’’ olmaktadır. Exxen bir televizyon kanalı gibi tüm içeriklere 7/24 ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir ve bu sistem içerisinde Türkiye’nin ve dünyanın ileri gelen Fenomenlerine yer verecektir. Türkiye de sevilen eski dizileri yeniden hayata geçirecek ve aynı zamanda da hali hazırda devam eden popüler dizileri bile televizyon kanallarından alarak Exxen üzerinde yayınlar yaptıracaktır. Bunun için gerçekten varını yoğunu ortaya koyan Acun Ilıcalı bu konuda da başarılı olmayı hedefliyor ve bu yüzden de Türkiye’nin en çok sevilen isimlerini bir araya getiriyor. Adeta şampiyonlar ligi olarak adlandıracağımız isimleri ve programları yeniden bir araya getirerek sizlere daha fazla eğlence ortamı hazırlanmaktadır. Kısacası bir televizyon kanalında olan her programı hatta Türkiye de bütün televizyon kanallarında olan popüler programları Exxen platformuna taşımak istemektedir.

Exxen İzle

Exxen düşüncesi ilk olarak sevilen eski dizilerden ‘’Sihirli Annem’ dizisi ile ortaya çıkmıştır ve Acun Ilıcalının kızı televizyon da ve internet ortamında halen bu eski diziyi izlerken görmesiyle proje hayata geçmiştir. Bunun üzerine eski dizileri ve hali hazırda olan popüler dizileri, sosyal medya Fenomenlerini tamamen bir araya getirerek bambaşka bir platform oluşturmaktadır. Exxen adı verilen bu platform içerisinde sevilen Youtuberlar ve Tiktok gibi sosyal medya Fenomenlerine de yer verilmektedir. Türkiye de milyonlarca izlenen bu Fenomenler ile yarışmalar, söyleşiler eğlenceli içerikler oluşturularak farklı bir proje alanına geçiş yapacaktır. Acun Ilıcalı bu projede de başarılımı olacak bilinmez ama daha şimdiden adından oldukça fazla söz ettirmektedir. Exxen izle gibi kelimeler de dahi arama motorlarında kıyasıya bir rekabet oluşturulmuş ve bu platform da izlemek, aylık abonelik ücretleri gibi düşünceler herkes de hâkim olmaktadır. Çünkü tamamen halka açık olacak olan bir uygulama değildir ve sizler Netflix de ki gibi aylık ücretlere tabii tutularak izleme imkânına sahip olacaksınız.

Exxen Abonelik Fiyatları

Exxen abonelik fiyatları ne olacak bilinmez ama içeriklerinin ne kadar zengin olduğu daha şimdiden bilinmektedir. Çünkü Acun Ilıcalı sosyal medya hesaplarında neredeyse her gün onlarca Fenomenin Exxen de olacağını duyurmaktadır. Hayranları da bu duyum karşısında sevinçle karşılasa da aslında zaten bu sosyal medya Fenomenlerini ücretsiz izliyordunuz. Ama şimdi ücretli bir şekilde izleyeceksiniz ve bu durumda da mutlaka Fenomenler hayran kaybına uğrayacaktır. Çünkü birçok kişi Exxen fiyatları karşısında tutumlu olacağını düşünmekteyiz ve gerek duymadan birçok kişi ücretli bir abonelik yaptırmayacaktır. Halen ülkemiz de Netflix için bile ücrete karşı olan ve abonelik yaptırmayan Milyonlarca internet kullanıcıları vardır. Bu internet kullanıcıları genelde ücretsiz işlemlere hâkimdir ve internetin ücretsiz özgürlüğünü her alanda yaşamak istemektedirler. Bu anlamda da Exxen ücretli olacak ve bu ücreti ödeyecekler mi? Yoksa hiç abonelik yapmadan burada yayınlanan programları farklı illegal platformlar da mı izlemek isteyecekler. İşte tüm bu soruların cevabı aslında dünya devlerinden olan Netflix ile aslında öğrenmiştir. Çünkü Netflix sitesin de yayınlanan tüm filmler ve diziler sadece bir gün sonra başka illegal siteler de yayınlanmakta ve ücretsiz olarak insanlar bunu izlemektedir. Bu yüzden de Acun Ilıcalı bu konu üzerinde ne kadar önlem alacak belirsizdir, fakat özgür internet dünyasın da her ne kadar önlemler alınsa dahi mutlaka bu konuda da illegal yatırımlara sahip olanlar daha şimdiden hazırlıklarını başlatmıştır.

Exxen Uygulaması

Exxen de yer alan Fenomenlerin çoğu YouTube ve İnstagram, Tiktok gibi sosyal medya platformların da yer alan fenomenlerdir. Acun Ilıcalı bu Fenomenlere birer görev vererek Exxen içerisinde ekstra programlar yapacaktır. Bu programları izlemek için ise sizler abonelik ücreti verecek ve Exxen ücreti dâhilinde site içerisinde bu hizmeti alacaksınız. İnternet sektörüne bir an da giriş yapan Acun Ilıcalı tv8 den daha çok Exxen projesine yer verdiğini ve bu yüzden de en kaliteli sunucular ile çalışacağını en kaliteli tasarım ve yazılım ile karşımız da olacağını duyurmuştur. Donmadan kesintisiz bir şekilde izleme keyfini elde etmek adına tüm Türkiye’nin ileri gelen yazılımcıları ile çalışan Acun Ilıcalı Exxen projesi karşısında kazanç elde edecek mi bilinmez ama izleyiciler bir abonelik ücreti ödeyeceği kesin bir bilgidir. Abonelik ücreti ödemeyen izleyemeyecek ve bu anlamda da büyük kayıplar yaşanacak projeler de meydana gelecektir. Sizler ücretsiz Exxen izle alternatifini arayacak ve bu anlamda da illegal siteler içerisinde Exxen uygulaması alanında oluşturulan programları arayacaksınız.

Exxen Türkiye

Exxen Türkiye piyasasına hızla giriş yaparken merak edilen ise sadece Türkiye de mi projelerin yapılacağıdır, fakat bu konuda da bilgi veren Acun Ilıcalı Yunanistan başta olmak üzere birçok ülkelere de hizmet vereceğini duyurmuştur. Özellikle de spora olan ilgisi ile Acun Ilıcalı Hollanda’dan bir takımada sahip olmuş ve bu takımın maçlarını dahi Exxen ürerinden yayınlama planına geçmektedir. En büyük hayali Türkiye süper ligin görüntü hakkına sahip olmak isteyen Acun Ilıcalı ilerleyen süreçlerde bu konuda da büyük adımlar atarak Exxen platformunu dünyaya duyuracaktır. Sadece ülkemiz de değil dünya genelinde bu platform üzerinde en başarılı projelere imza atmak adına yola çıkan Acun Ilıcalı kısa süre içerisinde bu başarısı ile de dünya çapında adından çokça konuşturacak gibi gözüküyor. Exxen izle alternatifleri internet dünyası içerisinde yayılırken sizler de artık bu platformu hem bilgisayarınız da hem de ce telefonlarınız da izleme keyfini elde edeceksiniz. Bu sayede de nerede olursanız olun artık bu eğlenceli programları, dizileri, spor maçlarını izleyebilecek ve daha iyi bir şekilde de bu alanda keyfi elde edeceksiniz. Exxen izlemek için abonelik ücretine tabi tutulabilirsiniz fakat zaman içerisinde de ücretsiz Exxen izle alternatifleri de bir hayli şekilde yaygınlaşacaktır.

 

 

Related posts

Leave a Comment