Exxen Uzay Filmleri

Exxen Uzay Filmleri

Yıllardır insanoğlu Mars da hayatın olup olmadığını düşünmektedir ve olası dünyaya gelecek olan bir sorunda nasıl başka bir gezegende hayat sürdürebiliriz bunu araştırmaktadırlar. Mars’ta insan kolonisi kurmak için hazırlanan bir film ve bunun üzere yolculuğa çıkan insanların bir uzay mekiğindeki astronotlardan ilginçtir ki birinin gebe olduğu yola çıkıştan yani kalkıştan oldukça kısa bir müddet akabinde anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars gezegenine ulaştıktan kısa bir süre sonrasında da yani vardıktan kısa bir müddet sonra bir erkek doğurup ölür.

Bu olaydan sonrasında da Mars gezegenine giden ekipteki diğer tayfalar tarafından büyütülen Gardner Elliot 16 yaşına geldiğinde ise yalnızca on dört bilim adamını şahsen tanımış ve dünyaya ilişkin okudukları birçok bilgilerin dışında hiçbir bilgisi olmadan, fakat oldukça da son derece zeki ve araştırmayı çok seven bir delikanlı olmuştur. Mars dan gezegenimize yani dünyaya gönderilen Gardner, gezegen içerisinde büyük bir kültür şokunu yaşamaktadır. Aynı zamanda da gerçekleşen tıbbi testlerde Gardner’in bünyesinin dünya atmosferine yaşam potansiyelini verecek şekilde uygun olmadığı anlaşılınca birçok gelişmelerde beraberinde gelmektedir. Ama buna pes etmeyen Gardner, NASA tarafından da kendisine verilen sığınak misali yerden kaçar.

İnternette yazışarak epey sohbet eden ve tanıştığı gezegenimizde ki yani dünya da ki sohbet ettiği tek insan olan Tulsa (Britt Robertson) adlı genç bayan ile gezegenimizi ve yıllarca kendisinde var olduğunu bile bilmediği duyguları bilmek üzere büyük bir yolculuğa adım atmaktadır. Film oldukça sürükleyici ve de izlemesi çok güzel konuları ele alarak bilim kurgu sevenlerin seyrine sunulmuştur. Gerek kalitesi gerekse de oyuncuları ile etkili bir film izleyeceğinize emin olabilirsiniz. Mars dan dünyaya uzanan bu muhteşem yolculuğu izlerken etkisi altında kalacak aynı zamanda da duygusal anlara da tanıklık göstereceksiniz. Duygu yüklü bir film ile izleme keyfinizi en iyi şekilde elde ederken aynı zamanda da bu filmleri sitemiz içerisinde de ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Hemen diğer filmlerimize de göz atarak her gün yenilenen sitemiz içerisinde dünyanın en iyi filmlerini özenle seçtiğimizi anlayacaksınız.

Related posts

Leave a Comment