Exxen Vizyon filmler

Exxen Vizyon filmler

27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren ve Kore tarihinde ki savaşın tüm acımasızlığını öne süren bu film ülkemiz de ve birçok ülke de rekorlar kırmıştır. Bir Türk kadının Ayla neler yapabildiğini ve bu ailenin yaşamış olduğu sorunlarını öne süren film de birçok yıldız oyuncuların yanı sıra da oldukça büyük bir bütçe ile ele alınmıştır.

Bilim kurgu alanında oldukça ilgi gören filmler içerisinde yerini alan Avcu güçlendi filmi küçük bir çocuğun yanlışlıkla bir paketi açması ve bunun sonunda da uzaydan gelen yaratıkların dünyayı istila etmesini konu almıştır. Film de kullanılan efektler oldukça etkileyici ve dünyanın sonunu getirecek olan bu istilaya karşı insanların mücadelesi yer alıyor.

Backtrace filmi zırhlı bir araca yapılan saldırı sonucun da hayatta kalan bir hırsızın hayatını ele almıştır. Bir hapishane de psikiyatr koğuşuna yatan bu hırsız ve burada bulunan psikopatların vermiş olduğu yaşam mücadelesi. İnsanların sürekli olarak birbirlerini öldürme isteği ile macera tutkunlarına hazırlanan harika bir film yapılmıştır. Filmi İMDB puanı olarak da gayet iyi konumdadır.

Revenge filmin de yer alan Jen isimli bir kadın evli bir adama gönlünü kaptırmıştır ve ilerleyen süreçte bu romantik gizli aşk zamanla yerini kaosa bırakmaktadır. Issız bir yere götürülen Jen adamla birlikte romantik saatleri elde ediyor fakat ilerleyen zamanda bu romantik ilişki Jen ’in evine adamların gelmesi ile birlikte daha farklı konuma taşınıyor. Jen bu süreden sonra da artık sadece kendini savunmak zorunda kalıyor ve çapkın adamdan kendini kurtarmaya çalışıyor.

Mogli olarak bilinen orman çocuğu isimli film Hindistan’ın bir ormanında yaşam savaşı veren çocuğun konusunu ele almıştır. Ortam da yek başına olmak ve çocuğun herhangi bir yerden yiyecek içecek bulamaması ile adeta bir Survivor hayatına düşmesidir. Orman çocuğunu bulan insanlar aslında ormanda ki vahşi hayvanlardan daha da vahşidir ve çocuk bu insanlardan kaçış planları ile filmi tamamlamaktadır.

Related posts

Leave a Comment