Exxen Yeni Çıkan Komedi Filmleri

Sosyal medya siteleri içerisinde Fenomen olan ve Facia üçlü olarak bilinen ekip yeni filmi ile kamera karşısına geçmiştir. Sefa bu filmde daha ön planda olmakta ve filmde de Fenomen olmak için elinden geleni yapmaktadır. Adeta bir hayat hikâyesini ele alır gibi sosyal medya üzerinden Fenomen olma yolunda ilerlemektedirler. Fakat bu ilerleyiş esnasında rüzgâra kapılır ve kendini bir aşk için İzmir de bulur. Burada da başına gelmeyen kalmaz ve eğlenceli bir o kadar da duygusal bir film ortaya çıkar. Komedi anlamında her zaman başarıyı yakalayan facia üçlü bu filmde de yine güldürecek ve eğlenceli sahneler ile karşımıza çıkacaktır.

Bir grup göçmen, başka bir yere gitmek için bir kamyon kasasında ölü olarak bulunurlar ve tam burada da filmin akışı başlar. Bu karanlık olayı soruşturacak olan kişi ise Komiser Murat olur. Film Komiser Murat’ın ve bu soruşturmanın hikayesini ele almaktadır. Polisiye bir film olan ve genelde olayların çözümü üzerine beyin sporu yaptıracak bir filmdir. Genellikle çatışmaların ve aksiyonun bol olduğu sahneler de zaman zaman duygulandıran zaman zaman da güldüren sahneler yer almaktadır. Filmin başarılı bir süreci olarak bilinen komiser Murat’ın soruşturmada ki zekası dikkatleri çekmektedir. Senaryonun oldukça güzel olması ve oyuncuların da başarılı sahneleri sayesinde izlenmesi gereken yapıtlardan birisidir.

Eski bir pilot olan Will’in ikiz yeğenlerinden teki yaşamış olduğu şehirden artık uzaklaşmak ister ve en kısa zamanda oradan gitmek için esrar bağımlısı erkek arkadaşıyla Toronto’ya gitmeye karar verirler. Suzanne Toronto’ya gittikten bir süre sonra yaklaşık bir sene hiçbir şekilde ondan haber alınamamaktadır ve polis ekipleri bir kayıp raporu ile ailenin kapısına gelmektedir. İkiz kız kardeşi Suzanne için oldukça fazla endişelenen Annie, çok samimi olduğu arkadaşlarından birinin de katkısı ile Toronto’ya gitmeye karar verir. Kız kardeşini aramak için büyük bir maceraya atılacağını bile bile aramaya koyulur. Diğer yandan da kendi hayatı da sıkıntılı süreçler içerisindedir. Film oldukça sürükleyicidir izlemenizi tavsiye ederiz.

Related posts

Leave a Comment