Exxen Yeni Yabancı Filmler

Afrika’nın en zorlu yarışı, kaderinin en büyük test olduğunu bilmektedir. Yeni evli olan Mary ve Matt noeli kutlamak aynı zamanda da koşmaya olan arzularından dolayı, Afrika’nın en büyük organizasyonu olan koşu yarışı The Furnace’a 2 balayı bileti aldılar. Dünyanın en büyük olan hayvan rezervinde beraber yarışma heyecanları, ikisini de oldukça fazla heyecanlandırıyordur. Bu olayın sonrasın da ise korkunç bir kaza oluyor ve Mary’nin yaşama amacı dahil her şey bir anda yok oluyor. Bir sene sonra Mary büyük bir üzüntü içerisinde olmaktadır ve oksijen tüpü olmadan nefes bile alamayacak kadar zor bir durumdadır. Koşup eğlenen çılgınlar gibi hareket eden kişi gitmiş yerine yatalak oksijen tüpüne bağlı olan birisi gelmiştir. Fakat bu durum onu zamanla daha da güçlü hale getirecektir.

Evliklerinin üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra artık değişiklik yapma kararına varırlar ve yeni bir taşınmak isterler. Bu hazırlık aşamasında ise yeni eve taşınacak olan eşyaları toparlarken daha önceden hiç fark etmedikleri gizli bir geçit bulurlar. Bu gizli geçit yeni bir odaya çıkmaktadır ve bu odayı daha önceden hiç görmediler. Esrarengiz bir şekilde bu oda da ne istedilerse her şey oluyor ve bunun tadını çıkartmaya başlarlar. Durumun farkındalar ve dileklerinin bu oda içerisinde hep gerçekleştiğini öğrenirler. Tek istedikleri şuan bir çocuk sahibi olmaktır ve oda da bir çocuk sahibi olmak istediklerini dile getirirler. Fakat her dilediğin de bir karşılığı vardır ve çocuk olmasını kabul eden oda karşılığında kötülükleri getirmektedir.

Üç ayrı yabancının hayatının birçok alanın da hiçbir şekilde hazır olmadıkları belirli konulara ve duruma karşı aynı noktada kesişmeyi başarmaktadırlar. Ne zaman başları bir belaya girecek olsa aynı belanın olduğu mekanlarda yine bu üç yabancı kişi yan yana gelmektedir. Bu tesadüfler arttıkça da artık sıkı bir dostluğun başlangıcı da kaçınılmaz olmaktadır. Fakat içlerinden birisinin başı daha da çok belaya girince başrol karakter o kişinin bu beladan kurtulması için çaba sarf etmektedir. Bu çabalar kayıpları da yeni dostlukları da hatta yeni aşkları da getirmektedir. Sürükleyici ve bir o kadar da düşündürücü olan bir film ve bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Related posts

Leave a Comment