Gecenin Kraliçesi Dizi

Gecenin Kraliçesi Dizi

Türk televizyon dizi furyası içerisine yeni katılan Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm ile ekran karşısına geçti. Yeni başlamasına rağmen oldukça büyük bir ilgi gören dizi içerisin de oldukça önemli isimler de yer alıyor. Proje içerisin de Meryem Uzerli olunca daha duyulduğu andan itibaren ilgi görmeye başladı ve uzun bir süre de devam edecek olan bu proje oldukça ilgiyle izlenilmektedir. 5. Bölüm de yer alan birçok önemli olaylar içerisin de Kartal ve Selin’in geçmişe dair birçok bilgilerini öğrenen Fuat, Aziz’in eline düşmektedir. Fuat’ın Aziz’e vereceği bilgiler doğrultusun da Kartal ve Selin için yeni bir zorlu başlangıç olmaktadır. Kartal aşkı için bir kere daha bu zorlu sınavın içerisine girecek ve başarılı olup olmadığı merakla izlenmektedir. Selin ayrılmak için Aziz’e gittiğinde ise karşılaştığı ilginç sürpriz karşısın da onu çaresiz bir şekilde bırakır.

Bu aşkı bu kadar çok büyük kılan engellerden birisi ile daha karşısına çıkar Selin’in. Söyleyeceği cevap ise kendisinin, büyük aşkının ve değerli oğlunun geleceğini en iyi şekilde etkileyecektir. Son zamanlar da ünlüler arasında da oldukça fazla ele alınan evlilik sözleşmesi bu bölümde konu olarak ele alındı ve Selin’e imzalatmak istediği evlilik sözleşmesi dolayısıyla oluşan olaylardan sonra evi terk edip giden Mert, babasına duymuş olduğu bu öfke sayesin de hiç beklemedi bir intikamla cevap verecektir. Kartal’la birlikte olmak ve yeni bir hayata başlamanın verdiği sevinç içerisin de hayaller kuran Esra ise hiçbir leyden haber yok ve oldukça rahat bir şekilde yolculuk hazırlıklarına başlamaktadır. Yine heyecan dolu geçen 5. Bölüm ardından gözler şimdi 6. Bölüme çevrildi ve merakla gelişmeler beklenmektedir.

Bölümün sonuna doğru Aziz Selin’e bir sürpriz hazırlar ve evde televizyona kurduğu eski fotoğrafların slayt albümü ile Selin’e her şeyi açıkladı. Korkulan gözler eşliğin de olan Selin (Meryem Uzerli) Aziz’in tehditleri ile karşı karşıya gelmiştir ve yapmış olduğu tehdit sonucun da Selin’e bir hediye uzattı. Uzatılan bu hediye ise bir adet gelinlikti Aziz adeta çıldırmış bir şekilde bu gelinliği istediği tercihe göre giyebileceğini söyledi ve kefen olarak da giyebilirsin dedi. Bunun üzerine korkmadığını ifade eden Selin beni öldürecek misin diye Aziz’e sordu ve korkmadığını bildiğini söyleyerek benimle evlenmezsen oğlunun babasını öldüreceğim dedi ve 5. Bölüm burada sona erdi. 6. Bölüm de ise şimdi Selin’i büyük bir tehdit beklemekte ve Aziz ile evlenmezse sevdiğini kaybedecek çocuğunun babasını kaybedecek ve neye karar vereceğini şaşırmış bir şekilde mücadeleye devam edecektir.

Related posts

Leave a Comment