Hızlı Ve Öfkeli İzle Exxen

Hızlı Ve Öfkeli (2001)

Hızlı Ve Öfkeli 2001 yılında Vizyona girmesiyle birlikte araba tutkunlarının büyük bir ilgisini çekmiştir. Araba ile oluşan illegal işler ve macera dolu kaçışlar heyecanı daha da üst seviyeye getirmektedir. Araçlarla yapılan soygunların mafyalar ile oluşan kavgaların zorlukları her saniyesinde yeni bir tutku dolu heyecanı oluşturmaktadır. Böylelikle de filmin serisinin gelmesine de vesile olmuştur.

Daha Hızlı Daha Öfkeli (2003)

Daha Hızlı Daha Öfkeli olarak gelen 2003 yılında ki devam filmi yine arabalar ile yapılan soygunların mafyalara karşı oluşturulan kaçışların heyecanını arttırmaktadır. Başrol oyuncuların tutkulu aşkları ile bu işten sıyrılarak artık daha durgun bir aile hayatına geçiş yapmak istiyorlar. Fakat soygunlar ve mafyalar bir türlü bu oyuncuların yakasını da bırakmıyor.

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (2006)

Hızlı ve öfkeli serisi bu sefer Tokyo da çekilmiş ve Tokyo Yarışı olarak 2006 yılında Vizyona girmiştir. Bu film de daha çok yaşamların soygundan yana değil artık araba tamiri ve modifiye ile kazançların sağlatılması adına oluşturulmuştur. Fakat tokyoya kaçak oyuncularımız orada da yine mafyaların esiri olur ve ailelerini kaçırarak onları zorlu bir soyguna iter.

Hızlı ve Öfkeli 4 (2009)

Hızlı ve Öfkeli 4 2009 yılında Vizyona girdi ve duygusal anlamda daha da fazla konuya yer verilen bu seride arabalarla olan hız yine ön plandadır. Aile içi ayrılıkların yer aldığı bu seri de Dom artık tamamen kendine çeki düzen verir ve ayrılıkların artık son bulması adına çaba sarf eder. Fakat macera tutkunu olan kişilerin yakasının yine zorluklar bırakmaz.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011)

Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu adından da anlaşıldığı üzere adeta Jübile bir soygun olması için çaba sarf ederler. Kardeşinin kaçırılması ve mafya tarafından soyguna zorlanılması ile ekip yeniden bir araya gelir. Her bölümde eksilen ekip yeni oyuncuları da bünyesine alarak artık daha da heyecan dolu anlara tanıklık da ettirir.

Related posts

Leave a Comment