Hızlı ve öfkeli seri izle exxen

Hızlı ve Öfkeli 6 (2013)

Araba ile hız tutkunu olanların severek izlediği Hızlı ve öfkeli filmin bu serisin de daha da önemli olan başrol oyuncularından birisinin gerçek hayata vefat etmesidir. Filmin henüz çekimlerinin yarısına gelmeden vefat eden oyuncu film içerisinde hissettirilmemektedir. Fakat film içerisinde de bir çarpışma sonucu vefat etmesi daha duygusal bir filmi ön plana koymaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 7 (2015)

Arabaların adeta birbirleri ile kavga etmesini andıran çok özel sahneler hız tutkunlarını heyecanlandırmaya devam etmektedir. Adrenalinin yüksek olduğu ve macera dolu film de oyuncularımızı yine zorlu süreçler beklemektedir. Cezaevinden kaçış planlarına kadar ülkeyi terk etme planlarına kadar tamamen yolda geçen araçlarla serüven daha da büyük bir hal almaktadır. 2015 yılında gişe rekorları kıran filmi mutlaka izleyin.

Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)

2017 yılında oldukça farklı bir değişime giren hızlı ve öfkeli filmin bu serisin de artık daha önceden önel aşkların yeniden canlanmasını ele almaktadır. Bir aşk yok olsa dahi yıllar sonra karşına geçtiğinde ona beslenen duyguların yeniden alevlenmesi sonucunda hayat alt üst olmaktadır. Bu zorlu yarış içerisinde arabalar yine devre de ve yine silahlar konuşmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 9 (2020)

Hızlı ve Öfkeli 9 filmin bu serisin de ise daha çok durağan bir seyir gözlemlenmiştir. Zaman içerisinde oyuncuların değişimini de ele alan bu seri de yine macera tutkunlarına ve hız tutkunlarına harika seyirler sunulmuştur. Efekt dolu bu süreç içerisinde artık daha da fazla araçların Modifiye edilişi ve ne kadar teknolojinin geliştiğini de gözlemleyebileceksiniz.

Daha Hızlı Daha Öfkeli (2003)

Daha Hızlı Daha Öfkeli olarak gelen 2003 yılında ki devam filmi yine arabalar ile yapılan soygunların mafyalara karşı oluşturulan kaçışların heyecanını arttırmaktadır. Başrol oyuncuların tutkulu aşkları ile bu işten sıyrılarak artık daha durgun bir aile hayatına geçiş yapmak istiyorlar. Fakat soygunlar ve mafyalar bir türlü bu oyuncuların yakasını da bırakmıyor.

Related posts

Leave a Comment