Kardeşim Benim Filmi İzle

Sinema sektörü 2016 yılında da dolu dolu geçiyor ve bu yılda birçok yeni filmler vizyona giriyor. Kardeşim benim isimli bu film de hem komedi hem romantik anlara tanık olacağınız harika bir yapıt. Yıllardır birbiri ile konuşmayan küs olan iki ünlü kardeşin babalarının vefat ettiği anda bıraktığı vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatmaktadır. Film içerisin de komediye oldukça fazla yer verilmiş ve gerçekten izlenesi bir film olmuş. Burak Özçivit (Hakan) ve Murat Boz (Ozan) film de ikisi de ünlü bir müzisyen olarak karşımıza çıkıyor.

Murat Boz özellikle de Tv8 yarışma programların da bu sene çok fazla sahnede yer aldı ve seyircilerin ona alıştığı daha çok sevdiği tam bu dönem de bir film çıkarması da ticari bir zekâya sahip olduğunun kanıtıdır. Güzel oyuncu Aslı Enver de bu filmde yer alıyor ve kendisi rolünde oldukça başarılı. Hoş bir izleme keyfini sunan ve zamana renk katan kardeşim benim izle ve vizyonu yakala. Güzel ama bir o kadarda acemi bir muhabir olarak filmde rolünü almış ve film içerisinde iki müzisyen kardeş ile röportaj yapabilme heyecanını yaşamaktadır. Bu heyecanlar neticesin de Kardeşim benim filminin konu gereği daha fazla heyecanlara yeltenmesine de müsaade edilmiştir. İki kardeş arasında yaşanan bu sürtüşmeler komik görüntülere sahne olmuştur. Sizler de bu filmi hala izlemediyseniz sizlere tavsiyemiz mutlaka vaktiniz olduğunda bir göz atın ve çok eğleneceğinize inanıyoruz. Kardeşim benim full hd tek parça izle keyfine keyif kat.

Ve bu alanda rakiplerimize direnme bizler her gün daha iyisini yaparak kimseyi kendimize rakip görmeden kendi çizgimiz üzerinde yürüyerek sizlere en etik olanı sunabiliriz. Kısa sürede kendimiz için en iyi imkanları yaratarak Türkçe dublajlı filmleri en iyi şekilde izleyerek içerikleri çarpıtmadan en verimli bir şekilde sunabilmektir. Bu alanda insanları değerlendirmek her zaman zor ve anlayışlı olan bir durumdur. Bazı durumlarda eski filmleri seyretmek insanlara farklı unutulmaz anılarının canlanmasına neden olur ve bu konu çok önemlidir.

Related posts

Leave a Comment