Sicario Filmi İzle

Sicario Filmi İzle

Yine bir polisiye filmi yine bir lanet olası fedareller diyen suç çetesi. 2016 yılında da klasik Amerikan suç çetesi ve bu çete ile mücadele eden gözü yaman delikanlı FBI ajanları epey bir gündemimizi alacağa benziyor. Başrollerinde ünlü oyuncular Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jeffrey Donovan ve Jon Bernthal’in yer alıyor.

Sicario filmi ABD ve Meksika arasında yer alan kanun tanımayan ve her defasında Lanet olası federaller diyerek kaçan sınır kenti Suarez’de oldukça diktatör ve kuralları hiçe sayanlara karşı mücadeleyi ölümüne götüren bir FBI ajanı olan Kate ve özel operasyon kuvveti görevlilerinin uyuşturucu çeteleriyle mücadele etmek için görevlendirilmelerini konu alıyor. Sicario çetelere karşı oyunu kurallarına göre oynamayan suçlulara ulaşmak için sınırları zorlamaktadır ve soluk soluğa bir operasyonun içerisinde kendilerini bulmaktadır.

Ünlü yönetmen Denis Villeneuve yine oldukça güzel bir şekilde filmi yönetmiş ve özellikle de Taylor Sheridan yazmış olduğu bu muhteşem senaryo ile aksiyon tutkunlarını ekran başına toplamıştır. Macera ve kovalamaca sürükleyici bir hikâye Sicario izle. İzlenesi filmleri kaçırma sen de Scario Türkçe dublaj hd izle zamanı dolu dolu yaşa. Film daha başladığı andan itibaren sonuna kadar sürekli bir kaçış operasyonları ve sürekli bir yakalama planları ile doludur. Film içerisin de birçok yakma yıkma gibi konulara deyim edilmiş ve görsel efektler ile de oldukça başarılı bir iş çıkarmışlar. Bu filmin serisi gelir gibi ve bizler daha çok aksiyon filmleri izleyebileceğiz. Elbette filme yaptığınız yorumlar ve beğeniler neticesin de bir sonraki filmi çekeceklerdir.

Related posts

Leave a Comment