Sihirli Annem Dizi (Yeni)

Sihirli Annem dizisi yeni bölümleri ile birlikte artık Exxen TV ekranlarında yayında olmaktadır, sizler nu harika dizinin yeni bölümlerini izleyebilecek ve artık daha eğlenceli bir şekilde takibini gerçekleştireceksiniz. Youtube üzerinde ki tüm Fenomenleri bir araya getiren ve dijital platform oluşturan Acun Ilıcalı bu projeye ciddi anlamda bir bütçe ayırmıştır. Özellikle de Survivor 2021 programından elde edilen tüm gelir Exxen harcamalarına aktarılacak ve böylelikle de daha iyi bir kitleye ulaşılmış olacak. Eskiden hatırlarsanız acunn.com üzerinde anket sonuçlarını görebileceğimizi söylerdi ve birçok televizyonda ekranlara gelmeyen kamera arkası gibi Survivor görüntüleri de artık Exxen üzerinde yer alacaktır.

Sihirli Annem Dizi (Yeni)

Sadece Sihirli Annem dizisi ile bir üne ulaşacak Exxen TV İzle ayrıcalığı artık birçok alanda da sizlere hizmet etmektedir. Çünkü sizler abonelik yaptığınız takdirde Exxen üzerinde bu harika programları izleyebilecek ve bu anlamda da en iyi eğlence ortamına da sahip olmuş olacaksınız. Bu eğlence ortamları içerisinde de artık sizler de daha keyifli bir şekilde eğlenceyi elde ederken bu güzel dizileri, yarışmaları ve programları da kaçırmamış olacaksınız. En ucuz rakamlara abonelik olacağınız platform içerisinde sınırsız bir şekilde izleme keyfini elde edersiniz.

Acun Ilıcalı Exxen TV projesi sayesinde artık dijital platformda da yerini daha üst seviyelere taşıyacak gibi görünüyor. Her ne kadar bu anlamda birçok kişi bu projenin tutmayacağını bildirse de tahmin edilen kadar bir maliyet harcanmadığını düşünmekteyiz. 900 milyon lira gibi bir bütçe ayrıldığını öne süren Acun Ilıcalı aslında bir yıllık maliyetten bahsetmektedir. Yani bir yıl boyunca fenomenlerin çekimleri ve onlara ödenecek tutarlar dâhilinde olan bir projedir. Bu projeyi durdurarak zarar etmemesi adına mutlaka bir sözleşme gerçekleştirmiştir, bu anlamda da zarar edecek zaman Acun Ilıcalı bu dijital platformunu durdurur. Bu yüzden de abone olanlar aylık abonelikler yaparak ücretler ödemektedir. Sizler de bu ücret dâhilinde abone olabilir ve Exxen de sınırsız bir şekilde izleme keyfini elde edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment