Vay Başıma Gelenler Filmi İzle

Vay Başıma Gelenler Filmi İzle HD

Komedi film dalında büyük ses getiren ve birçok kişinin severek izlediği filmler sitemiz de sizler için yer almaktadır. Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak, Metin Zakoğlu, Fatma Toptaş, Çiğdem Tunç gibi büyük usta oyuncuların yer aldığı Vay başıma gelenler 2,5 isimli film son günlerde oldukça popüler olan komedi filmlerinden birisidir. Yıldırım Memişoğlu rol gereği Almaya da film oyuncusu olarak görev almaktadır.

Vay Başıma Gelenler Filmi İzle

Tabii oynadığı filmler erotik filmler ve kendisi de belirli bir yaştan sonra artık bu tarz filmleri kaldıramadığı için işi bırakarak Türkiye’ye gelmeye karar verir. Parasız kalan ve artık oyunculuk yapamayan Yıldırım Memişoğlu bir anda kendisine babasından kalan miras ile birlikte zengin olduğunu öğrenir ve Bülent Çolak ile birlikte maceradan maceraya akarlar. Bu süreç içerisinde birbirinden komik sahneler yer almakta ve her Türk komedi filmin de olduğu gibi küfürlerin bol olduğu bir film olmuş ve gerçekten de yerinde kullanıldığı için güldürmeye katkı sağlamıştır.

Vay başıma gelenler 2,5 izle sen de kahkahalarla zamanına renk kat.  Muhteşem bir film olan Vay başıma gelenler 2,5 izle mutlaka tavsiye ederiz. Çünkü özellikle filmlerin çekimini üstlenen Yönetmen Semra Dündar çok güzel mekânları tercih etmiş filmin çekiminde ki kalitede oldukça güzel bir yere gelmiş. Komedi dalında Semra Dündar’ın birçok yönettiği filmler yer almaktadır ve usta yönetmen bu filmde de beklenen en iyi görüntüleri bizlere sunmuştur. Vay başıma gelenler 2,5 full hd tek parça izle ile keyifli seyirler.

Zamanınızı harcadığınıza değecek olan bu filmi mutlaka sizlerde izleyin. Size en uygun mümkün değerlendirerek en verimli olanı sizlere seçtiğimiz anda bu durumu sizlere en iyi benimsetebilmek için gerektiğinde seçtiğimiz filmi Türkçe dublajlı filmler kategorisinde sizlere sunmaktayız. Yerli filmler yahut yabancı filmler arasında en iyi seçimlerinizi yetişkin filmler yardımıyla yaşamınızı farklı şekilde değiştirerek en kaliteli bir halde boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment