X men apocalypse full izle

X men apocalypse full izle

Yine Marvel yine Marvel adamlar yemiyor içmiyor sürekli yeni bir karakter oluşturuyor ve bu karakterleri de film dünyasında tüm ülkelere kendilerini sevdiriyorlar. Hakikaten de onlar bu işi çok iyi bir şekilde gerçekleştiriyorlar ve özellikle insanları bilinç altından çaktırmadan kendilerine bağlıyorlar. Örümcek adam serisi gibi Xmen serisi de oldukça popüler oldu ve çok tutuldu. 2016 yılında da bu seri ile yeni bir film gerçekleştirmektedirler.

Marvel bir yıl içerisin de ortalama en az on adet filmi vizyona sokuyor ve gerçekten sinema adeta onların elinde diyebiliriz. Ticari anlamda büyük kazanç elde eden Marvel firması her geçen süreç içerisin de hem yeni seri hem de yeni karakterler ile gündeme bomba gibi düşüyorlar. x men apocalypse izle ve macerayı fantastik bir boyutta hisset. Yine Marvel tarafından yapılmış harika bir aksiyon filmidir. Bilim kurgu filmi de diyebiliriz çünkü macera aksiyon komedi birçok alana hitap eden filmler yapıyorlar.

Nefes kesecek ve soluksuz izleyecek olduğumuz bu film sinemaya girdiği günden itibaren yine gişe rekorları kırmaya başladı ve oldukça tutuldu. Film hakkında çok detay vermeme gerek yok çünkü klasik Marvel yine yapmış yapacağını. O kadar güzel mekânlar seçiyorlar ve efektler ile muhteşem bir şekilde filmi dolduruyorlar ki bizlere sadece ağzımız açık bir şekilde izlemek kalıyor. Hemen ışıkları kapatın ve bu muhteşem filme odaklanın çünkü sizlerde bu filmi tıpkı önceki serilerde olduğu gibi çok seveceksiniz. Film içerisinde birazcık Erotizme de yer verilmiş ama öyle açık seçik bir şeyler yok eşinizle dostunuzla rahatlıkla izleyebilirsiniz. x men apocalypse tükçe dublaj hd izle şimdi izle.

Related posts

Leave a Comment